Senatus Populusque Virtualus Index du Forum
Senatus Populusque Virtualus
Republica Virtuala

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs   S'enregistrerS'enregistrer 
 ProfilProfil   Se connecter pour vérifier ses messages privésSe connecter pour vérifier ses messages privés   ConnexionConnexion 
...................
Aller à la page Précédente  1, 2  
Voir le sujet précédent .::. Voir le sujet suivant  
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> De cotidiae
Auteur Message
cacato porcu'
plebeu

MessagePosté le: Ven 30 Déc 2005 9:38 am    Sujet du message: Répondre en citant

irina123 a écrit:
Carmen a écrit:

Laughing
Habemus licktor!

apropo traducerea te rog, nu toti oamenii au invatat latina.

mai pune mana pe o carte, mai citeste si altceva decat literatura motivationala...

Chestia de mai sus, e de minima cultura generala...
cacato porcu'
plebeu

MessagePosté le: Ven 30 Déc 2005 9:39 am    Sujet du message: Répondre en citant

Obelix a écrit:
irina123 a écrit:
Obelix a écrit:
Eu zic ca in primul rand esti frustrata ca fomeie, dupa aia ca om, de aia toate gandurile tale se invart in jurul aceluiasi subiect, imbogatirea, banii, recunoasterea sociala...

obelix te avertizez ca aici este un subiect destul de interesant.In plus este cuminte. Cand ai ceva sa-mi spui o poti face cu succes la LUPTELE IRINEI SI NUMAI ACOLO.
In caz ca se repeta asemanatoare afronturi pe diverse threaduri din partea ta la adresa mea o sa supun atentiei adminului.(apoi senatului)
Sa stii ca daca nu poti posta o parere despre ce am scris, nu te retine nimeni pe acest thread.

*
Se dau fulare in reducere, la shopu' meu nepiramidal, intrarea din spate, nu vrei si tu o mostra Question
Subiect interesant Question Poate, pana te atingi tu de el... Mad
Ai NUMAI ce meriti, acum si-n pururea si-n vecii vecilor... Wink

Bine zis !!! Distinsa 123, are drept bonus, pe langa oferta lui Obelix, si 2 fulare speciale, de la mine !! Mr. Green
satany
patrician

MessagePosté le: Mar 03 Jan 2006 8:54 am    Sujet du message: Répondre en citant

OBSERVATORUL a écrit:
Obelix a écrit:
Eu zic ca in primul rand esti frustrata ca fomeie, dupa aia ca om, de aia toate gandurile tale se invart in jurul aceluiasi subiect, imbogatirea, banii, recunoasterea sociala...

poti tu oare sa nominalizezi vreo femeie ale caror ganduri nu se invart in jurul acestor subiecte...? Laughing
...baieti (obs..chiar daca ai notat ca "femeile de pe site nu-s luate in "observator", nu se pune)..pare rau pt. voi, dar este clar c-ati intilnit numai genul asta de femei.. Rolling Eyes
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé Yahoo Messenger
Obelix
patrician

MessagePosté le: Mar 03 Jan 2006 9:00 am    Sujet du message: Répondre en citant

Ar vrea baietasu' dar tare mi se pare ca nu are scula potrivita... Laughing
satany
patrician

MessagePosté le: Mar 03 Jan 2006 9:11 am    Sujet du message: Répondre en citant

Obelix a écrit:
..mai concret, ce ar vrea baietasu' si ce scula , la ce sa fie potrivita? Mr. Green
Obelix
patrician

MessagePosté le: Mar 03 Jan 2006 9:31 am    Sujet du message: Répondre en citant

satany a écrit:
Obelix a écrit:
..mai concret, ce ar vrea baietasu' si ce scula , la ce sa fie potrivita? Mr. Green

*
Nu te gandi la traznai, eu ma refeream la faptul ca:
- vrea sa fie luat in seama si
- nu are QI-ul adecvat... Rolling Eyes
satany
patrician

MessagePosté le: Mar 03 Jan 2006 4:57 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Obelix a écrit:
satany a écrit:
Obelix a écrit:

*
Nu te gandi la traznai, eu ma refeream la faptul ca:
- vrea sa fie luat in seama si
- nu are QI-ul adecvat... Rolling Eyes
..pai vad ca tu te gindeai la prostii(acu' pe bune..chiar sint prostii? Mr. Green )..io chiar ti-am pus intrebarea cu sufletul curat.. m-am lamurit Rolling Eyes
irina123
Invité

MessagePosté le: Mar 03 Jan 2006 9:56 pm    Sujet du message: Répondre en citant

................

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:29 am; édité 1 fois
satany
patrician

MessagePosté le: Mar 03 Jan 2006 10:41 pm    Sujet du message: Répondre en citant

irina123 a écrit:
Vezi sa nu scrii nimic pro-irina123 ca o sa zica ca mi-ai dat si tu parola si userul.
.. Shocked ..io nu scriu pro sau contra CUIVA, ci a idelior expuse..pe cato hoinc hoinc il recunosc(sper) a fi barbu..dupa fularele-nsirate...restul nu stiu cine sint, ca prea-si schimba nick-urile si io n-am timp sa le fac psihoanaliza Mr. Green

off topic...nu se poate domne scrisu' asta mai mic?..zici ca sintem pe forum de orbeti Shocked
irina123
Invité

MessagePosté le: Mer 04 Jan 2006 8:57 pm    Sujet du message: Répondre en citant

..................

irina123
Invité

MessagePosté le: Mer 04 Jan 2006 9:25 pm    Sujet du message: Répondre en citant

...................

satany
patrician

MessagePosté le: Jeu 05 Jan 2006 1:08 am    Sujet du message: Répondre en citant

irina123 a écrit:

cato nu e barbu, e cuviosu de pe telegrafu, adeq bogdanel.

iar obelix e sorinelu basinelu Wink Wink
..iti dai seama ce-i mai recunosc .....marimea scrisului admit ca ma enerveaza, dar ma sacrific pt ochii tai Mr. Green
irina123
Invité

MessagePosté le: Jeu 05 Jan 2006 4:09 am    Sujet du message: Répondre en citant

....................

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:30 am; édité 1 fois
Obelix
patrician

MessagePosté le: Jeu 05 Jan 2006 5:47 am    Sujet du message: Répondre en citant

irina123 a écrit:
satany a écrit:
pe cato hoinc hoinc il recunosc(sper) a fi barbu..dupa fularele-nsirate...restul nu stiu cine sint, ca prea-si schimba nick-urile si io n-am timp sa le fac psihoanaliza Mr. Green

cato nu e barbu, e cuviosu de pe telegrafu, adeq bogdanel.

iar obelix e sorinelu basinelu Wink Wink

*
Mai du-te matale si in orijinea speciilor, si mai revin-o dupa ce se inventeaza si lentile de contact si pentru intelijenta (si mai ales bun simt...) Mr. Green
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> De cotidiae Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Aller à la page Précédente  1, 2
Page 2 sur 2

Sauter vers: