Senatus Populusque Virtualus Index du Forum
Senatus Populusque Virtualus
Republica Virtuala

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs   S'enregistrerS'enregistrer 
 ProfilProfil   Se connecter pour vérifier ses messages privésSe connecter pour vérifier ses messages privés   ConnexionConnexion 
...................
Aller à la page 1, 2  Suivante  
Voir le sujet précédent .::. Voir le sujet suivant  
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> De cotidiae
Auteur Message
irina123
Invité

MessagePosté le: Mer 28 Déc 2005 12:27 am    Sujet du message: ................... Répondre en citant

..................

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:33 am; édité 2 fois
irina123
Invité

MessagePosté le: Mer 28 Déc 2005 12:36 am    Sujet du message: Répondre en citant

.............

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:27 am; édité 1 fois
Carmen
Senator

MessagePosté le: Mer 28 Déc 2005 12:54 am    Sujet du message: Répondre en citant

Laughing

Uite, o s-o caut...
Da-ti recomand o alta, presarata cu un umor... "Singeros", as zice, gindindu-ma ca diavolul obisnuieste, cica, sa manince bloody steak... la micul dejun... Mr. Green
"Diavolul se imbraca de la Prada" (Lauren Weisberger)...
Obelix
patrician

MessagePosté le: Mer 28 Déc 2005 5:27 am    Sujet du message: Répondre en citant

Eu zic ca in primul rand esti frustrata ca fomeie, dupa aia ca om, de aia toate gandurile tale se invart in jurul aceluiasi subiect, imbogatirea, banii, recunoasterea sociala...
Calugaru' Vaxile
Tribun

MessagePosté le: Mer 28 Déc 2005 7:15 am    Sujet du message: Répondre en citant

nu esti consecvent! daca era frustrata intai ca fomee, se invartea in jurul obiectelor si mai putin in jurul subiectelor! Laughing Laughing Laughing Laughing
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé
Carmen
Senator

MessagePosté le: Mer 28 Déc 2005 8:26 am    Sujet du message: Répondre en citant

Code:
nu stii niciodata cat este de puternica pana cand nu-i dai drumul in apa fierbinte.

Bon... Asta ar putea fi si Maggi...
Carmen
Senator

MessagePosté le: Mer 28 Déc 2005 8:30 am    Sujet du message: Répondre en citant

Obelix a écrit:
Eu zic ca in primul rand esti frustrata ca fomeie, dupa aia ca om, de aia toate gandurile tale se invart in jurul aceluiasi subiect, imbogatirea, banii, recunoasterea sociala...

Shocked Huh?
Cum faci asta?
OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Mer 28 Déc 2005 10:30 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Obelix a écrit:

poti tu oare sa nominalizezi vreo femeie ale caror ganduri nu se invart in jurul acestor subiecte...? Laughing
OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Mer 28 Déc 2005 10:37 pm    Sujet du message: Répondre en citant

bineinteles ca, doamnele ce posteaza pe acest forum si cu Vitoria Lipan nu fac obiectul discutiei noastre Laughing Laughing Laughing
irina123
Invité

MessagePosté le: Mer 28 Déc 2005 11:40 pm    Sujet du message: Répondre en citant

...........

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:27 am; édité 2 fois
irina123
Invité

MessagePosté le: Mer 28 Déc 2005 11:41 pm    Sujet du message: Répondre en citant

......................

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:28 am; édité 1 fois
Carmen
Senator

MessagePosté le: Mer 28 Déc 2005 11:42 pm    Sujet du message: Répondre en citant

irina123 a écrit:
Obelix a écrit:

obelix te avertizez ca aici este un subiect destul de interesant.In plus este cuminte. Cand ai ceva sa-mi spui o poti face cu succes la LUPTELE IRINEI SI NUMAI ACOLO.
In caz ca se repeta asemanatoare afronturi pe diverse threaduri din partea ta la adreasa mea o sa supun atentiei adminului.
Sa stii ca daca nu poti posta o parere despre ce am scris, nu te retine nimeni pe acest thread.

Laughing
Habemus licktor!
irina123
Invité

MessagePosté le: Mer 28 Déc 2005 11:45 pm    Sujet du message: Répondre en citant

..................

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:28 am; édité 1 fois
Carmen
Senator

MessagePosté le: Mer 28 Déc 2005 11:53 pm    Sujet du message: Répondre en citant

irina123 a écrit:
Carmen a écrit:

Laughing
Habemus licktor!

apropo traducerea te rog, nu toti oamenii au invatat latina.

Pai tradu-le tu, sint sigura ca poti mai bine decit mine...
Obelix
patrician

MessagePosté le: Jeu 29 Déc 2005 6:25 am    Sujet du message: Répondre en citant

irina123 a écrit:
Obelix a écrit:

obelix te avertizez ca aici este un subiect destul de interesant.In plus este cuminte. Cand ai ceva sa-mi spui o poti face cu succes la LUPTELE IRINEI SI NUMAI ACOLO.
In caz ca se repeta asemanatoare afronturi pe diverse threaduri din partea ta la adresa mea o sa supun atentiei adminului.(apoi senatului)
Sa stii ca daca nu poti posta o parere despre ce am scris, nu te retine nimeni pe acest thread.

*
Se dau fulare in reducere, la shopu' meu nepiramidal, intrarea din spate, nu vrei si tu o mostra Question
Subiect interesant Question Poate, pana te atingi tu de el... Mad
Ai NUMAI ce meriti, acum si-n pururea si-n vecii vecilor... Wink
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> De cotidiae Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Aller à la page 1, 2  Suivante
Page 1 sur 2

Sauter vers: