Senatus Populusque Virtualus Index du Forum
Senatus Populusque Virtualus
Republica Virtuala

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs   S'enregistrerS'enregistrer 
 ProfilProfil   Se connecter pour vérifier ses messages privésSe connecter pour vérifier ses messages privés   ConnexionConnexion 
ce e cu luptele irinei
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Suivante  
Voir le sujet précédent .::. Voir le sujet suivant  
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> Luptele Irinei
Auteur Message
irina123
Invité

MessagePosté le: Jeu 29 Déc 2005 11:13 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:20 am; édité 1 fois
irina123
Invité

MessagePosté le: Jeu 29 Déc 2005 11:29 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:20 am; édité 1 fois
OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Ven 30 Déc 2005 12:20 am    Sujet du message: Répondre en citant

Alexandru a écrit:
Cadou la cerere :

[img][/img]

Asa cum ziceam undeva, în ciuda iluziilor tale, fata de tine nu aveam nici simpatie, nici antipatie, altfel spus mi se brehanea.

De cînd ai început sa vorbesti în numele meu, recunosc ca ai început sa ma iriti.

În consecinta, userul killer devine plebeu pîna la alegeri, la care, evident, nu mai poate participa.

Daca ar fi dupa mine ti-ai trage un ban de trei luni pe toti userii si pe IP, numai ca sa înveti buna cuviinta si respectul. Asa ca insista, poate obtii asta imediat.

Nota bene! Esti singura care s-a folosit de clone pe acest site. Si începi sa-mi uzezi bunavointa

esplica si mie adminule de unde ai putut s-o mai scoti si pe asta
eu am ip-ul 81.181.166.43 , care n-are nici o treaba cu ce zici tu acolo
si chiar daca altcineva ar fi reusit sa posteze in numele meu, ar trebui sa fii chiar tu, asa cum ai reusit de fapt sa ne si demonstrezi
totusi n-am vazut nici un mesaj care sa aiba pe observator drept autor si care sa nu-mi apartina
deci e pura inventie ce zici tu acolo
eu iti spusei odata ca nu esti barbat din fire,
desi tu ai incercat prin toate organele corpului sa ma contrazici
adevaru e ca ... numai tu mai stii ce e cu tine
JALNIC
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé
irina123
Invité

MessagePosté le: Ven 30 Déc 2005 12:34 am    Sujet du message: Répondre en citant

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:21 am; édité 1 fois
Carmen
Senator

MessagePosté le: Ven 30 Déc 2005 12:50 am    Sujet du message: Répondre en citant

OBSERVATORUL a écrit:
Alexandru a écrit:
Cadou la cerere :

[img][/img]

Asa cum ziceam undeva, în ciuda iluziilor tale, fata de tine nu aveam nici simpatie, nici antipatie, altfel spus mi se brehanea.

De cînd ai început sa vorbesti în numele meu, recunosc ca ai început sa ma iriti.

În consecinta, userul killer devine plebeu pîna la alegeri, la care, evident, nu mai poate participa.

Daca ar fi dupa mine ti-ai trage un ban de trei luni pe toti userii si pe IP, numai ca sa înveti buna cuviinta si respectul. Asa ca insista, poate obtii asta imediat.

Nota bene! Esti singura care s-a folosit de clone pe acest site. Si începi sa-mi uzezi bunavointa

si chiar daca altcineva ar fi reusit sa posteze in numele meu, ar trebui sa fii chiar tu, asa cum ai reusit de fapt sa ne si demonstrezi
totusi n-am vazut nici un mesaj care sa aiba pe observator drept autor si care sa nu-mi apartina
JALNIC

Scuse... Embarassed

Esti frigida... Mdah, jalnic, intr-adevar. Mpare rau... Crying or Very sad
Carmen
Senator

MessagePosté le: Ven 30 Déc 2005 12:58 am    Sujet du message: Répondre en citant

irina123 a écrit:
ma alatur si eu de tine cand citesc, mai ales cand citesc efectele produse numai de simpla mea prezenta pe un forum

Tjaaaa! Din punctul meu de vedere nu poci sa zic decit: multiple, Irinuco, multipleeee!123... Vielen, vieeeeelen Dank ca iegzisti...Muaaahhh! Laughing
OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Ven 30 Déc 2005 1:05 am    Sujet du message: Répondre en citant

Carmen a écrit:
OBSERVATORUL a écrit:
Alexandru a écrit:
Cadou la cerere :

[img][/img]

JALNIC

Scuse... Embarassed

mda..., asa-i cand nu te mai baga in seama cine-ai vrea
incepi s-o faci singura

Carmenita, de fapt cu ce te-am deranjat eu pe tine de-mi acorzi atata atentie?
Carmen
Senator

MessagePosté le: Ven 30 Déc 2005 1:16 am    Sujet du message: Répondre en citant

OBSERVATORUL a écrit:
Carmen a écrit:
OBSERVATORUL a écrit:
Alexandru a écrit:
Cadou la cerere :

[img][/img]

JALNIC

Scuse... Embarassed

mda..., asa-i cand nu te mai baga in seama cine-ai vrea
incepi s-o faci singura

Carmenita, de fapt cu ce te-am deranjat eu pe tine de-mi acorzi atata atentie?

Crying or Very sad Ooooh! Vrei sa te ignor?

Cu placere... si nimic mai simplu. Wink
irina123
Invité

MessagePosté le: Ven 30 Déc 2005 1:37 am    Sujet du message: Répondre en citant

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:21 am; édité 1 fois
Carmen
Senator

MessagePosté le: Ven 30 Déc 2005 1:53 am    Sujet du message: Répondre en citant

irina123 a écrit:
Carmen a écrit:

Scuse... Embarassed

mai karmenus observatorul nu poate fi decat FRIGID ca e un el pe bune. Si se numeste DRAGOS. Din pacate e de pe alta linie crossline dpdv al afacerilor. Daca ai intelege ce vreau sa spun, ai sti ca teoretic eu si Dragos ar trebui nici sa nu ne vorbim. Dar am un respect pe care tu nu-l intelegi fata de ceilalti doi useri care nu sunt clonele mele, implicit fata de Dragos.

Sunt lucruri pe care nu toti oamenii sunt meniti sa le poate vedea.

Sweetie... Daca ai stii cum mi se brehane mie de respectul fatza de cei, pentru mine, dubiosi... Pe mine este extrem de simplu sa ma convingi. Vreau: sa vorbesc cu Dragos la telefon si pe webcam. Iegzact asa cum am vorbit cu altii. Si vreau asta ACUM. Wink Ach...si mai vreau , in urmatoarele 10 minute, un CV al susnumitului si cit mai curind, o vizita in carne si oase la Viena. Platesc eu consumatia. Wink

Tjaaaa... si porma, mai discutam . Ntzeleji?
OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Ven 30 Déc 2005 2:06 am    Sujet du message: Répondre en citant

Carmen a écrit:
irina123 a écrit:
Carmen a écrit:

Scuse... Embarassed

mai karmenus observatorul nu poate fi decat FRIGID ca e un el pe bune. Si se numeste DRAGOS. Din pacate e de pe alta linie crossline dpdv al afacerilor. Daca ai intelege ce vreau sa spun, ai sti ca teoretic eu si Dragos ar trebui nici sa nu ne vorbim. Dar am un respect pe care tu nu-l intelegi fata de ceilalti doi useri care nu sunt clonele mele, implicit fata de Dragos.

Sunt lucruri pe care nu toti oamenii sunt meniti sa le poate vedea.

Sweetie... Daca ai stii cum mi se brehane mie de respectul fatza de cei, pentru mine, dubiosi... Pe mine este extrem de simplu sa ma convingi. Vreau: sa vorbesc cu Dragos la telefon si pe webcam. Iegzact asa cum am vorbit cu altii. Si vreau asta ACUM. Wink Ach...si mai vreau , in urmatoarele 10 minute, un CV al susnumitului si cit mai curind, o vizita in carne si oase la Viena. Platesc eu consumatia. Wink

Tjaaaa... si porma, mai discutam . Ntzeleji?

bre Carmen,
da ce ganduri ai tu cu mine...?

tu cumva vrei sa reusesti ce zici ca n-a reusit cu mine adminu..??
Alexandru
Pulete de serviciu

MessagePosté le: Ven 30 Déc 2005 9:32 am    Sujet du message: Répondre en citant

UIte tot la cerere si IPul de la care guster456@ a cerut înscrierea :

[img][/img]

L-am trimis AICI pentru ca am estimat ca patru clone sînt mai mult decît suficiente.
Cît despre efectul pe care îl produci, în ce ma priveste, dupa iritare nu mai resimt decît plictiseala.

Cine are vreo îndoiala, poate sa se manifeste ca sa capete acces -temporar- la panoul cu care poate verifica IPul pentru mesajul cu pricina Mr. Green

Dernière édition par Alexandru le Mer 11 Jan 2006 5:06 pm; édité 1 fois
cacato porcu'
plebeu

MessagePosté le: Ven 30 Déc 2005 9:59 am    Sujet du message: Répondre en citant

Alexandru a écrit:
UIte tot la cerere si IPul de la care guster456@ a cerut înscrierea :

[img][/img]

L-am trimis AICI pentru ca am estimat ca patru clone sînt mai mult decît suficiente.
Cît despre efectul pe care îl produci, în ce ma priveste, dupa iritare nu mai resimt decît plictiseala.

Cine are vreo îndoiala, poate sa se manifeste ca sa capete acces -temporar- la panoul cu care poate verifica IPul pentru mesajul cu pricina Mr. Green

Irina, idioato !! Avem proba caracterului tau jalnic si infect. Ai simtit nevoia sa-ti faci n-spe mii de clone, ca sa arati un singur lucru: esti o idioata jalnica. Te laudai ca la cacatul tau de melemeu, te-a invatat sa spui peste tot adevarata ta identitate. Se pare ca ai clacat inca de la prima lectie, vaca proasta ce esti !!!

Apoi rahatul ala de IP Atlas care l-ai adus ca proba, merge de 3 lei... Am pus cateva adrese din Romania, si mi-a indicat Marina Del Rey, California, United States...

Deci, vii cu probe din astea, cu care mai pacalesti tu cate un idiot prin ucraina, ca sa-i mai vinzi niste dore prost la pret de mare lux.

Sictir, javra proasta !
irina123
Invité

MessagePosté le: Ven 30 Déc 2005 6:48 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:39 am; édité 1 fois
cacato porcu'
plebeu

MessagePosté le: Ven 30 Déc 2005 9:21 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Da, ne-ai convins pe toti ca esti o vaca proasta !
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> Luptele Irinei Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Suivante
Page 8 sur 9

Sauter vers: