Senatus Populusque Virtualus Index du Forum
Senatus Populusque Virtualus
Republica Virtuala

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs   S'enregistrerS'enregistrer 
 ProfilProfil   Se connecter pour vérifier ses messages privésSe connecter pour vérifier ses messages privés   ConnexionConnexion 
ce e cu luptele irinei
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Voir le sujet précédent .::. Voir le sujet suivant  
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> Luptele Irinei
Auteur Message
anonimus
Lictor

MessagePosté le: Ven 30 Déc 2005 10:25 pm    Sujet du message: Répondre en citant

petrius a écrit:
asta e o adevarata placere(sa va citesc)

Deh, fiecare cu placerile lui

Irinuco, o luasi razna rau, baga o pauza, macar pana la anul (alalalt, nu asta de vine)
OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Ven 30 Déc 2005 11:11 pm    Sujet du message: Répondre en citant

cato porcius a écrit:
Da, ne-ai convins pe toti ca esti o vaca proasta !

ba da tu chiar te manifesti ca un veritabil papagal
reciteste-ti toate postarile si vezi cum aproape sant identice
nu ma deranjeaza vreun duel de oricare tip pe forum
dar ti se face efectiv sila de aceste doua situatii intalnite aici:
- tu, ca un mare papagal, care pare ca i s-a oprit exprimarea si bunu simt doar la fraze ca cea de mai sus
- adminu care a dat dovada ca dispune de un caracter infect si care se simte acu tare ca e la butoane, dar dincolo de asta taria sa sta doar in muntele de cacat in care zace si din care se mai chinuie sa dea si la altii si s-a vazut clar ca in afara de asta nu a mai iesit cu nimic in evidenta pe aici.

sincer forumu asta incepe sa dea impresia unui bar jegos unde membrii lui atent selectionati fac neincetat unu la altu streap-tise si se excita intre ei si ajung sa se futa in cur ... si Doamne, cine mai e ca ei...
simtiti-va tare pe forumu vostru si-i mai trageti o ocheada si mai faceti una mica
bai fraierilor, sant sute de forume unde se poate scrie, ramane-ti voi(trei-patru bucati) blocati aici in micu vostru paradis si hraniti-va cu al vostru kakat
eu unu ma dispensez de voi pana cand aici nu se va reveni la o situatie normala de fapt, unde fiecare sa poata juca dupa regula jocului cea normala si nu numai dupa muschiu erect al unuia de la butoane

ps
astept acu sa va dati petec, cum va caracterizeaza de altfel
SICTIR
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé
irina123
Invité

MessagePosté le: Sam 31 Déc 2005 12:02 am    Sujet du message: Répondre en citant

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:39 am; édité 1 fois
cacato porcu'
plebeu

MessagePosté le: Sam 31 Déc 2005 8:44 am    Sujet du message: Répondre en citant

OBSERVATORUL a écrit:
cato porcius a écrit:
Da, ne-ai convins pe toti ca esti o vaca proasta !

ba da tu chiar te manifesti ca un veritabil papagal
reciteste-ti toate postarile si vezi cum aproape sant identice
nu ma deranjeaza vreun duel de oricare tip pe forum
dar ti se face efectiv sila de aceste doua situatii intalnite aici:
- tu, ca un mare papagal, care pare ca i s-a oprit exprimarea si bunu simt doar la fraze ca cea de mai sus
- adminu care a dat dovada ca dispune de un caracter infect si care se simte acu tare ca e la butoane, dar dincolo de asta taria sa sta doar in muntele de cacat in care zace si din care se mai chinuie sa dea si la altii si s-a vazut clar ca in afara de asta nu a mai iesit cu nimic in evidenta pe aici.

sincer forumu asta incepe sa dea impresia unui bar jegos unde membrii lui atent selectionati fac neincetat unu la altu streap-tise si se excita intre ei si ajung sa se futa in cur ... si Doamne, cine mai e ca ei...
simtiti-va tare pe forumu vostru si-i mai trageti o ocheada si mai faceti una mica
bai fraierilor, sant sute de forume unde se poate scrie, ramane-ti voi(trei-patru bucati) blocati aici in micu vostru paradis si hraniti-va cu al vostru kakat
eu unu ma dispensez de voi pana cand aici nu se va reveni la o situatie normala de fapt, unde fiecare sa poata juca dupa regula jocului cea normala si nu numai dupa muschiu erect al unuia de la butoane

ps
astept acu sa va dati petec, cum va caracterizeaza de altfel
SICTIR

BA, tu ai fost o adevarata valoare pe aici. Ai uimit prin injuraturile tale, si prin lucrurile penibile pe care le-ai deversat.
Obelix
patrician

MessagePosté le: Sam 31 Déc 2005 1:22 pm    Sujet du message: Répondre en citant

petrius a écrit:
Io mor cand va citesc asta e o adevarata placere(sa va citesc)

*
Mai doua-trei zile, Petrica baiete, vine ea si scarba... Wink
petrius
patrician

MessagePosté le: Lun 02 Jan 2006 12:32 am    Sujet du message: Répondre en citant

Obelix a écrit:
petrius a écrit:

*

A venit dupa ce am vazut asta.
http://spqv.vosforums.com/viewtopic.php?t=121
Carmen
Senator

MessagePosté le: Lun 02 Jan 2006 12:44 am    Sujet du message: Répondre en citant

petrius a écrit:
Obelix a écrit:
petrius a écrit:

*

A venit dupa ce am vazut asta.
http://spqv.vosforums.com/viewtopic.php?t=121

Citation:
speranta nu moare niciodata
, zicea cineva pe aici...

Nush cine-i sperantza Wink ... Da scirba, sigur, sint eu...
irina123
Invité

MessagePosté le: Dim 08 Jan 2006 9:30 pm    Sujet du message: Répondre en citant

irina123
Invité

MessagePosté le: Mer 11 Jan 2006 5:16 am    Sujet du message: Répondre en citant

eu de postat nu mai postez pe republica si mesajul din avatar e clar pentru ALEXANDRU.

Nu ma doare nicaieri ca o obtin banarea gratuita de la mister alexandru, administratorul pulii. Razboiul este clar si sigur pentru ca desi am spus clar ca eu nu mai vorbesc pe senat, nici drept de vot nu mai vreau, pentru ca s-a legat de killer si de observator ca asa A VRUT PULA LUI.

Ei asa vrea acum PIZDA mea sa-ti ureze sa-ti stea forumul in gat, daca tot atata ti-am stat eu in coasta. Internetul e mare Alexandre si cine imi e prieten si stie cine sunt sau cine are curiozitatea sa vada cum sunt eu, stie clar unde ma poate gasi. Asa ca ramai cu proprietatea ta. Fa-te smecher si sa-ti spun ceva, pana su Florin &CO valoareaza ca om mai mult ca tine, pentru ca a inteles ceva in subconstientul lui ce tu cu orgoliul tau nemasurat de proprietar de forum nu ai sa vezi in viata ta(acum sa nu intelegi ca ma mut pe telegraf).

Si astept sa-ti fac un parastas pe cinste la forumul actual Republica.
Altul poate o sa mai faci, stiu ca eu nu o sa am acces, insa acolo macar nu o sa fie postarile killerului si nici ale mele, pentru care cer insistent sa le stergi
E prima oara in viata mea cand duc la extrem o RAZBUNARE din orgoliu si nu mi-e rusine sa o spun. Nu sunt mandra de ceea ce o urmeze(daca o sa urmeze, ca in pizda lui de bun-simt ma opreste)....si o sa fie pentru prima data in viata mea cand poate o sa cred ce scriu si o sa-ti arat ce face o femeie cand este atacata pe NEDREPT, atat ea cat si prietenii(aplaudacii, asa cum le spui tu) mei.

Am astept cat am astept poate poate scoti postarile killlerului totusi. Cum scuze nu asteptam, asteptam fapte.
Azi au culminat cand am vazut ca desi am spus clar ca nu vreau drept de vot si nici patrian nu vreau. Mai pus pe lista de patricieni si ai pus si drept de vot. Tartoru, CARMEN si kaloogarul au dezlegare de la mine sa spuna ce am spus cand am sa ma trezesc ca nu mi se respecta tacerea si refuzarea dreptului la vot.

AM SPUS ASA:

CA IMI BAG PULA IN FORUM SI MA CAR( oamenii din spatele userilor acestui forum, ii respect profund, mai putin pe alexandru) asa ca imi cer mii de scuze daca in jocul nostru de-a orgoliile am aruncat cu rosii, castraveti si ce am prins la indemana uneori in unii useri.

Ce-i ce vor sa vorbeasca cu mine ma gasesc pe alte forumuri unde nu simt nevoita sa arunc cu rosii si unde mi se respecta dreptul de a vorbi.
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> Luptele Irinei Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Page 9 sur 9

Sauter vers: