Senatus Populusque Virtualus Index du Forum
Senatus Populusque Virtualus
Republica Virtuala

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs   S'enregistrerS'enregistrer 
 ProfilProfil   Se connecter pour vérifier ses messages privésSe connecter pour vérifier ses messages privés   ConnexionConnexion 
ce e cu luptele irinei
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Suivante  
Voir le sujet précédent .::. Voir le sujet suivant  
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> Luptele Irinei
Auteur Message
Alexandru
Pulete de serviciu

MessagePosté le: Mer 21 Déc 2005 9:00 pm    Sujet du message: Répondre en citant

irina123 a écrit:

apropo observatorule, alexandru nu e aceeasi persoana cu kaloogarele.
In plus alexandru a facut o aluzie finuta, nu trebuia sa te superi, nu te-a injurat.

Absolut corect. Nu l-am înjurat, i-am zis doar ca-mi bag pula în el. Ai fo problema cu pozitia asta? Fiecare cu gusturile lui, nu? Mr. Green

Citation:
In plus eu cred ca alexandru s-a sculat nitel diferit azi, si a vazut doar k*kat in fata ochilor...

Si asta e absolut korect. Dis de dimineata am picat peste posturile lui. Si acu peste ale tale. Rolling Eyes

Citation:
Eu stiu ca esti baiat extraordinar si n-o sa ridici k*katul de jos...nu-i asa?

Înca o data adevarat. Îl las sa-l haleasca singur. În fine, daca mai baleste cineva pe lînga el, poa' sa-l ajute.
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé
Alexandru
Pulete de serviciu

MessagePosté le: Mer 21 Déc 2005 9:10 pm    Sujet du message: Répondre en citant

irina123 a écrit:
Alexandru a écrit:
Cît de profund te-a dezamagit mah Kaloogaru? Pîn la amigdale sau si mai profund? Laughing

Si daca tot te duci, apai du-te si din partea mea

Apleaca-te si ai sa-mi observi oole Wink

alexandre imagineaza-ti ca sunt oameni care nu va cunosc bine, mai mult nu cunosc detalii, astfel observatorul te-a confundat cu kaloogarele. Imagineaza-ti ca si el pateste ca si mine, e urmarit de cretini peste tot. Si era normal sa reactioneoneza asa.

Drace! Si pe mine ma urmaresc la fel. Si io care speram ca ai sa ramîi la telegraf Sad

Citation:
In plus primirile se pot face si altfel la oameni noi decat cu k*kat.

Bineînteles. Pentru cazuri speciale putem sa dam si pula la supt.

Citation:
Tu ce zici, alexandre? Crezi ca oamenii mananca la fel micul dejun? Wink Wink

Draga mea, nu ma intereseaza gusturile pretenilor tai. Daca placerea lui e sa ia muie cu cacat dis de dimineata, cine sînt eu sa-l împiedic?
irina123
Invité

MessagePosté le: Mer 21 Déc 2005 10:22 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:14 am; édité 1 fois
irina123
Invité

MessagePosté le: Mer 21 Déc 2005 11:18 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:14 am; édité 1 fois
OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Mer 21 Déc 2005 11:50 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Alexandru a écrit:
Cît de profund te-a dezamagit mah Kaloogaru? Pîn la amigdale sau si mai profund? Laughing

Si daca tot te duci, apai du-te si din partea mea

Apleaca-te si ai sa-mi observi oole Wink

ma alexe
Kaloogaru m-a dezamagit mult mai putin ca tine
el macar a facut ce-a vrut muschiu lui ca poate avea vreun interes\

da tu te bagasi ca musca-n cacat

ma daca nu te bagai tu in seama la mine poate chiar plecam

da nu pot ma sa las prostii cu oole neprajite
asa ca mai suporta-ma tu si alti cativa de pe-aci in continuare
OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Mer 21 Déc 2005 11:54 pm    Sujet du message: Re: ce e cu luptele irinei Répondre en citant

Kaloogarele a écrit:

ce va propun eu? discutati normal in alte parti. spangiuiti-va cu motiv care NU e irina pe luptele de gladiatori si spangiuiti-va CU irina aici, pe MOTIV de irina. irina, te rog sa ataci, cand iti vine chefu', NUMAI aici.

daca mai sunt doritori de scandaluri personalizate, va rog cereti sectiune speciala.

da Kaloogare vreau si eu daca se poate o sectiune speciala unde sa apara toti cei ce se simt cu oo-le mari
si sa zica mai pe sleau ce i-a deranjat la mine, un nou venit pe-aici si un nevinovat
OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Jeu 22 Déc 2005 12:13 am    Sujet du message: Répondre en citant

Alexandru a écrit:
irina123 a écrit:

apropo observatorule, alexandru nu e aceeasi persoana cu kaloogarele.
In plus alexandru a facut o aluzie finuta, nu trebuia sa te superi, nu te-a injurat.

Absolut corect. Nu l-am înjurat, i-am zis doar ca-mi bag pula în el. Ai fo problema cu pozitia asta? Fiecare cu gusturile lui, nu?

deocamdata singurul care si-a lasat loc liber in juru gurii la avatar esti tu mai alexe

si nu l-am confundat nici o clipa pe alex cu Kaloogaru
da pot sa inteleg ca unui prost iar altu o fi avand vreun interes
Alexandru
Pulete de serviciu

MessagePosté le: Jeu 22 Déc 2005 8:38 am    Sujet du message: Répondre en citant

irina123 a écrit:
Alexandru a écrit:

Bineînteles. Pentru cazuri speciale putem sa dam si pula la supt.

sigur alexandre, cum sa nu, tu ofera.DAR CE FACI TU CAND TI SE INTORC ACELEASI PRIMIRI? te ofilesti? ZAU ASA.....aveam pretentie mai mare la tine.
Alexandru a écrit:

Draga mea, nu ma intereseaza gusturile pretenilor tai. Daca placerea lui e sa ia muie cu cacat dis de dimineata, cine sînt eu sa-l împiedic?

Serios, ce inteligent esti tu mai alexandre ...uite la asta ma refeream eu....nu mai e maggi si nici cato sa iti ofere muie cu cacat de dimineata si nici esanuf si te-ai gandit sa cauti musterii care iti ofere???
Si ai gresit persoana si acum te dai ofensat???

Nici nu aveam pretentia sa te intereseze ceva mai mult decat propria dvs persoana.Asta o stiam de mult, de cand v-ati decis sa plecati de pe telegrafu, si sincer nu critic asta, si nici ca ai atacat un prieten de-al meu.
Ci imi place modul interesant cum iti imprastii kakatii.
Nu stii insa eu am un hobby. Imi place sa ma joc cu oamenii. Imi place sa observ in mod selectiv cum mananca kakat altii si cum ofera generosi si la altii. E O PASIUNE INCREDIBILA. MIE IMI OFERA O PRIVIRE INEGALABILA DE ANSAMBLU ASUPRA VIETII IN GENERAL.
Si cum nu aveam cu cine sa ma joc azi, te-ai oferit tu voluntar, repede dupa obelix.
Ce dragut din partea ta.

Embarassed

Iti multumesc ca ai grija de mine. Wink Wink

Puiule, nu prea vad cu te-a zgîrmat pe tine cu cine ma shpanguiesc si de ce, ca sa te bagi la mijloc.

Ma shpanguiesc cu cine vreau si chiar daca ti-am spart la gaoaza singurul aplaudac care nu e o clona de-a ta, ma tem ca esti ultima de pe forumul asta sa-mi faci lectii de morala.

În rest, pe pasiunile tale nu dai doi bani asa ca daca ai chef sa te joci pot sa-ti recomand si tie saitu asta special.

Dernière édition par Alexandru le Jeu 22 Déc 2005 8:42 am; édité 1 fois
Alexandru
Pulete de serviciu

MessagePosté le: Jeu 22 Déc 2005 8:41 am    Sujet du message: Répondre en citant

OBSERVATORUL a écrit:

ma alexe
Kaloogaru m-a dezamagit mult mai putin ca tine[...]

Daca preasfintia sa te-a dezamagit pîna la amigdale, în cazul asta sper ca te-am dezamagit cel putin pîna în fundul esofagului. Laughing
Alexandru
Pulete de serviciu

MessagePosté le: Jeu 22 Déc 2005 9:28 am    Sujet du message: Répondre en citant

irina123 a écrit:

Apropo, eu am grija ca inainte sa intru pe forumuri sa fiu destul de plina de dau pe afara...asta e si scopul pentru care intru pe forumuri. Wink Wink In ziua cand nu o sa mai postezi eu sa stii ca nu mai sunt plina de .... ca deja a ajuns sa nu mai conteze de loc.

Plina de ce? Rolling Eyes De lichior ieftin de cacao?
OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Jeu 22 Déc 2005 10:22 am    Sujet du message: Répondre en citant

Alexandru a écrit:

Ma shpanguiesc cu cine vreau si chiar daca ti-am spart la gaoaza singurul aplaudac care nu e o clona de-a ta, ma tem ca esti ultima de pe forumul asta sa-mi faci lectii de morala.

În rest, pe pasiunile tale nu dai doi bani asa ca daca ai chef sa te joci pot sa-ti recomand si tie saitu asta special.

ba ingamfatule
tu chiar ai impresia ca daca sangerezi la pula
ai spart pe altii la gaoaza?
ha
cre ca ti-ai prins-o in fermoar cand incercai sa-l inchei si n-ai bagat-o in seama de mica ce era

si nu ne mai arata atata saitu ala ca deja stim cum arati
OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Jeu 22 Déc 2005 10:28 am    Sujet du message: Répondre en citant

Alexandru a écrit:
OBSERVATORUL a écrit:

ma alexe
Kaloogaru m-a dezamagit mult mai putin ca tine[...]

Daca preasfintia sa te-a dezamagit pîna la amigdale, în cazul asta sper ca te-am dezamagit cel putin pîna în fundul esofagului. Laughing

pe sfintia sa poate l-am judecat gresit
ca el a inchis sb ala de-i cu bulina p-aici si poate avea motivele lui s-o faca si nu m-a atacat mai departe pe mine personal
totusi da dovada de bun simt
spre deosebire de tine
care intra-devar mai dezamagit pana acolo unde spui tu daca ai impresia ca asta e deja o chestie tare de-a ta cu care vrei sa spargi targul
Alexandru
Pulete de serviciu

MessagePosté le: Jeu 22 Déc 2005 10:28 am    Sujet du message: Répondre en citant

OBSERVATORUL a écrit:

ba ingamfatule
ha
cre ca ti-ai prins-o in fermoar cand incercai sa-l inchei si n-ai bagat-o in seama de mica ce era

Nu dragule, tu sînjerezi la cur si încerci sa te convingi ca-i o rana cîstigata în lupta. Laughing În concluzie : mai marsh o data, ca vaz ca începi sa prinzi gust!
OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Jeu 22 Déc 2005 10:32 am    Sujet du message: Répondre en citant

Alexandru a écrit:

Absolut corect. Nu l-am înjurat, i-am zis doar ca-mi bag pula în el. Ai fo problema cu pozitia asta?

ce problema sa aiba ea cu pozitiile tale preferate de homosexual?
da totusi de ce vrei sa-ti bagi tu pula in mine?
cumva nu te mai vrea deja nici vreo femeie?
jalnicule !
OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Jeu 22 Déc 2005 10:37 am    Sujet du message: Répondre en citant

Alexandru a écrit:
OBSERVATORUL a écrit:

ba ingamfatule
ha

În concluzie : mai marsh o data, ca vaz ca începi sa prinzi gust!

aha, mars
da vad ca incepi sa fii deranjat de prezenta mea pe-aci
cre ca am sa mai stau atunci pe langa tine
sa vad ce mai debitezi cand te oftigi
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> Luptele Irinei Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Suivante
Page 2 sur 9

Sauter vers: