Senatus Populusque Virtualus Index du Forum
Senatus Populusque Virtualus
Republica Virtuala

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs   S'enregistrerS'enregistrer 
 ProfilProfil   Se connecter pour vérifier ses messages privésSe connecter pour vérifier ses messages privés   ConnexionConnexion 
ce e cu luptele irinei
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Suivante  
Voir le sujet précédent .::. Voir le sujet suivant  
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> Luptele Irinei
Auteur Message
Alexandru
Pulete de serviciu

MessagePosté le: Jeu 22 Déc 2005 11:43 am    Sujet du message: Répondre en citant

OBSERVATORUL a écrit:
ba disperatule
lupta-te ca un barbat si nu mai ataca atata pe sub centura
stii la ce ma refer

Contest! E adevarat ca ti-am flendurit gaoaza, dar ti-am dat si muie, si aia e deasupra centurii!
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé
Obelix
patrician

MessagePosté le: Jeu 22 Déc 2005 12:02 pm    Sujet du message: Répondre en citant

OBSERVATORUL a écrit:
ba disperatule
stii la ce ma refer
procedezi exact ca o curva morala ce dai dovada a fi prin schimbarile din avatar
dute-n pizda matii de vierme
nici macar nu mai meriti atentia mea
debiteaza in continuare ce vrei ca nu-mi mai pari deloc interesant

*
E reciproc... asi zice chiar ca e reciporc...
Problema ta e ca centura nu mai iti e de nici un folos... ai luat-o si deasupra centurii (recto) si sub centura (verso) de la toata popolatia...
In rest, analizele de text pe care le-ai realizat matale si doftorita ratata pe situl editurii aleia de loozeri, poti sa ti-o bagi tot in "verso", ti-am spus CLAR ca nu am contribuit cu nimic, dar ai papagali la mansarda in loc de neuroni... Mr. Green
Disperat EU Shocked de ce, ca EU daca nu imi fac planu' la racolare de naivi, nimeni nu imi ia "pretiosul" diamant, nici nu imi da la recitit maculatura motivationala... Laughing
cacato porcu'
plebeu

MessagePosté le: Jeu 22 Déc 2005 12:07 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Obelix a écrit:
OBSERVATORUL a écrit:
ba disperatule
stii la ce ma refer
procedezi exact ca o curva morala ce dai dovada a fi prin schimbarile din avatar
dute-n pizda matii de vierme
nici macar nu mai meriti atentia mea
debiteaza in continuare ce vrei ca nu-mi mai pari deloc interesant

*
E reciproc... asi zice chiar ca e reciporc...
Problema ta e ca centura nu mai iti e de nici un folos... ai luat-o si deasupra centurii (recto) si sub centura (verso) de la toata popolatia...
In rest, analizele de text pe care le-ai realizat matale si doftorita ratata pe situl editurii aleia de loozeri, poti sa ti-o bagi tot in "verso", ti-am spus CLAR ca nu am contribuit cu nimic, dar ai papagali la mansarda in loc de neuroni... Mr. Green
Disperat EU Shocked de ce, ca EU daca nu imi fac planu' la racolare de naivi, nimeni nu imi ia "pretiosul" diamant, nici nu imi da la recitit maculatura motivationala... Laughing

Informatie confidentiala !!! Observatorul melemuist strange maculatura motivationala din buda de la gara de nord...
Aceasta maculatura, constituie astfel, o hrana spirituala, dar si una propriu-zisa, pentru el, cat si pentru intreaga sa linie...
OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Sam 24 Déc 2005 1:57 am    Sujet du message: Répondre en citant

Obelix a écrit:

ba, disperat mi se paru mie site-ul adminu asta alexe care i se paru ca m-a dat gata daca mi-a umblat la avatar si a pus acolo o poza care a vrut el dupa muschiu lui de admin (ca doar nu-s multi care au drepturile astea pe forum)
si care site admin alexe asta m-a retrogradat de la patrician la plebeu (nu am inteles exact motivu, da nici nu prea mai are importanta) si care a avut el grija sa ma intituleze intre cele doua si melemuist, acolo sub avatar
acu vad ca a anulat totu dar fapta ramane si pe cineva ar fi trebuit sa deranjeze lucru asta
ca doar e forum cu pretentii si o viitoare democratie
sa fiu sincer ma amuzau discutiile cu acest alexe, dar nu mai vad rostul spangiuelii cu el atata timp cat el se foloseste de aceste atuuri pe care i le da doar calitatea de site admin, atuuri care nu sant accesibile pt noi muritorii de rand, plebei sau patricieni

plus de asta cei doi Itici, obelix si cato care au facut referiri clare la activitatea piramidala, sb pe care Kaloogarul dupa cat imi amintesc a interzis a-l mai pomeni

in ciuda tuturor celor pe acest topic postate,
cu respect, OBSERVATORUL
Obelix
patrician

MessagePosté le: Sam 24 Déc 2005 9:52 am    Sujet du message: Répondre en citant

Deci PRIMUS, RECUNOSTI SINGUR ca excrocheriile voastre de cacat, al caror nume nu am voie sa il pomenesc sunt piramidale Laughing
SECUNDUS banuiesc ca daca ai devenit plebeu (in plus de "rangul" de argat Irinesc si bufon public) este pentru ca esti o "clona ascunsa" al altcuiva si ai fost descoperit... Idea
TERTIUS pe aici era un coleg care promitea fulare de cacat in gatul Cumatrului J.S., se parte ca tine al dreaq' de cald iarna... Wink eu nu pot decat sa iti ofer acelasi tratament Exclamation
Cu lamaie, sa nu ti se aplece, evident... Laughing
Carmen
Senator

MessagePosté le: Sam 24 Déc 2005 12:04 pm    Sujet du message: Répondre en citant

OBSERVATORUL a écrit:
Obelix a écrit:

ba, disperat mi se paru mie site-ul adminu asta alexe care i se paru ca m-a dat gata daca mi-a umblat la avatar si a pus acolo o poza care a vrut el dupa muschiu lui de admin (ca doar nu-s multi care au drepturile astea pe forum)
si care site admin alexe asta m-a retrogradat de la patrician la plebeu (nu am inteles exact motivu, da nici nu prea mai are importanta) si care a avut el grija sa ma intituleze intre cele doua si melemuist, acolo sub avatar
acu vad ca a anulat totu dar fapta ramane si pe cineva ar fi trebuit sa deranjeze lucru asta
ca doar e forum cu pretentii si o viitoare democratie
sa fiu sincer ma amuzau discutiile cu acest alexe, dar nu mai vad rostul spangiuelii cu el atata timp cat el se foloseste de aceste atuuri pe care i le da doar calitatea de site admin, atuuri care nu sant accesibile pt noi muritorii de rand, plebei sau patricieni

plus de asta cei doi Itici, obelix si cato care au facut referiri clare la activitatea piramidala, sb pe care Kaloogarul dupa cat imi amintesc a interzis a-l mai pomeni

in ciuda tuturor celor pe acest topic postate,
cu respect, OBSERVATORUL

Iote, beleeeea, Observatorul! Nah, ca nu vazui cind ti-a pus-o, ca altminteri m-ar fi deranjat, parol.
Laughing
Offf, ce ti-e si cu invidia asta pe rangurile adminariei...Las ca poate iti aduce Mos Craciun un rang de pulete, pe masura ta.
OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Sam 24 Déc 2005 9:29 pm    Sujet du message: Répondre en citant

..."cam proasta"...

sa nu te indoiesti
OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Sam 24 Déc 2005 9:31 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Carmen a écrit:

Offf, ce ti-e si cu invidia asta pe rangurile adminariei...Las ca poate iti aduce Mos Craciun un rang de pulete, pe masura ta.

rangurile de pulete au fost deja atribuite, asa ca incearca-ti norocul la altcineva
Carmen
Senator

MessagePosté le: Sam 24 Déc 2005 11:46 pm    Sujet du message: Répondre en citant

OBSERVATORUL a écrit:
Carmen a écrit:

rangurile de pulete au fost deja atribuite, asa ca incearca-ti norocul la altcineva

Nu draga, nu toate... Mai ramasese unul, pus deoparte special pentru tine: pulete impotent. Wink

Merry Christmas si nu uita..."puletele de dar nu se cauta la ... " Mr. Green
Carmen
Senator

MessagePosté le: Dim 25 Déc 2005 12:01 am    Sujet du message: Répondre en citant

OBSERVATORUL a écrit:
..."cam proasta"...

sa nu te indoiesti

Laughing
Ntz, ntz, ntz... Cum vezi tu paiu, da`birna nu...
Nu fii invidios... Cu sigurantza, superlativul iti apartine.
OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Dim 25 Déc 2005 12:14 am    Sujet du message: Répondre en citant

Alex, pardon, Carmen, esti cea mai tare
simte-te bine in continuare
CRACIUN FERICIT !
Carmen
Senator

MessagePosté le: Dim 25 Déc 2005 12:53 am    Sujet du message: Répondre en citant

OBSERVATORUL a écrit:
CRACIUN FERICIT !

Laughing Laughing

Ovidiu, pardon, Observatorule...io vorbeam de gradele ...gramaticale, dear...

Da-i inainte ...nu te sfii...
Ce-i al tau e pus deoparte acu`, si pururea si-n vecii vecilor.
Craciun fericit, in continuare...
killer
Invité

MessagePosté le: Lun 26 Déc 2005 7:59 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Carmen a écrit:
OBSERVATORUL a écrit:
CRACIUN FERICIT !

Laughing Laughing

Ovidiu, pardon, Observatorule...io vorbeam de gradele ...gramaticale, dear...

Da-i inainte ...nu te sfii...
Ce-i al tau e pus deoparte acu`, si pururea si-n vecii vecilor.
Craciun fericit, in continuare...

lol, aha intre timp se dadura lupte seculare si deja multi ar trebui retrogradati pentru ca nu s-au abtinut la a posta cuvantul "meleme".

apropo, carmen observatorul nu se numeste ovidiu, oricum nu ovidiu de il stii tu, poate.

Cred ca intre timp ne confunzi.

Oricum dragut din partea ta ca ai sarit in ajutor.

La mine scrie neutru, ma uit si admir incrancenarea unora.Si nu stiu ce or fi in capul lor. Question Question
diabolique
Invité

MessagePosté le: Lun 26 Déc 2005 8:46 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Alexandru a écrit:

Ce faci mah melemuistule, ti se par asa de valoroase textele tale ca te citezi pe tine însuti?

sa inteleg ca acum e voie de la maria sa cezarul sa se pomeneasca de meleme?
diabolique
Invité

MessagePosté le: Lun 26 Déc 2005 8:52 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Alexandru a écrit:
ba disperatule
stii la ce ma refer

pai la care centura te refereai? Shocked

ca la tine muiele sunt sub centura (capului NR.2 la tine, la altii e numarul 1 ca cica il folosesc la gandire, tu il folosesti la scoatere de perle, sau ....... nu mai zic nimic ca deja ai aratat cat fac regulile pe aci)

P.S. kaloogare sa inteleg ca acum tu esti patrician si ca topicul acum inchis de tine poate fi reluat cu placere de toti cei ce nu sunt melemisti, insa interzis cu desavarsire melemistilor si celor care sunt prieteni cu melemistii-adica irina123 si observatorul)?

aha acum alexandru, cato si obelix pot pronunta meleme si afaceri piramidale si sunt tot patriciani, iar observatorul care nu a gresit spunand despre meleme si despre afaceri piramidali, v-ati gandit ca e melemist, si trebuie retrogradat?

Acum o sa ma retrogradati si pe mine ca am postat aceste intrebari, nu-i asa? Asta ca va e frica ca sunt clona irinei, si sperati ca asa o sa puneti pumnul in gura tuturor ce citesc regulile asa cum au fost scrise si acum alexandru o sa-mi dea si mie un rand de cacat si muie sau ce dracu o mai vrea el acum ca de e pe tarlaua lui.

Retrogradati fratilor, puneti pumnul in gura, ca netul e larg si lung si zau ca-mi place noua politica,
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> Luptele Irinei Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Suivante
Page 5 sur 9

Sauter vers: