Senatus Populusque Virtualus Index du Forum
Senatus Populusque Virtualus
Republica Virtuala

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs   S'enregistrerS'enregistrer 
 ProfilProfil   Se connecter pour vérifier ses messages privésSe connecter pour vérifier ses messages privés   ConnexionConnexion 
ce e cu luptele irinei
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Suivante  
Voir le sujet précédent .::. Voir le sujet suivant  
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> Luptele Irinei
Auteur Message
irina123
Invité

MessagePosté le: Mer 28 Déc 2005 11:31 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:16 am; édité 1 fois
irina123
Invité

MessagePosté le: Mer 28 Déc 2005 11:35 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:17 am; édité 1 fois
Obelix
patrician

MessagePosté le: Jeu 29 Déc 2005 6:48 am    Sujet du message: Am reusit sa trag o poza cu tine in "pozitia de lupta&q Répondre en citant

In fundal, se pot observa piramida, diploma si... o mostra a celor 2500 gologani pe... Luna... Razz
Mr. Green

Dernière édition par Obelix le Jeu 29 Déc 2005 2:03 pm; édité 3 fois
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé
Alexandru
Pulete de serviciu

MessagePosté le: Jeu 29 Déc 2005 11:12 am    Sujet du message: Répondre en citant

irina123 a écrit:
bai obelix , diabolique nu e clona mea desteptule.

dar daca vrei tu sa crezi asta, nu-ti demonstra contrariu.

Pana si alex saracu e convins. Intr-adevar diabolique ma mai lasa din cand in cand sa scriu cu id-ul lui, dar am promis kaloogarului ca nu mai scriu cu diabolique.

Alex "saracul" nu e tocmai convins. Ba chiar dimpotriva. În plus detesta sa se vorbeasca în numele lui. Capisci?

Daca vrei sa facem publica lista ta de clone nu am nimic împotriva, desi cred ca toata lumea ti le-a ghicit cu usurinta.

P.S. Am o veste nasoala pentru tine : pentru boala aia cu personalitati multiple nu exista nici un tratament cu adevarat eficace.
Da' cum zice proverbul batrînesc, fiecare forum cu schizofrenul lui.
Carmen
Senator

MessagePosté le: Jeu 29 Déc 2005 1:53 pm    Sujet du message: Répondre en citant

diabolique a écrit:
ce mai eu deja sunt retrogradata fratilor, misto.

Acum intreb ce o sa faceti o sa retrogradati pe toti de or sa scrie ceva in apararea irinei123 sau a observatorule, deja vad cate coaie au ceilalti sa scrie aici acum.......le e frica ca o sa fie retrogradati si din cauza asta.?

Unde sunteti mai de credeti in dreptate, si cato ala de zicea ca e smecher si vrea sa scape de tiranie? Unde iti este critica acum? Ti-au bagat coada intre picioare ca si acum crezi ca is clona irinei123?

Citation:
4. clonele NU au drept de eligibilitate sau de vot. sunt permise cu statut de plebeu.
Carmen
Senator

MessagePosté le: Jeu 29 Déc 2005 1:56 pm    Sujet du message: Répondre en citant

diabolique a écrit:
spune-mi cum poate cineva sa fie in aprope in acelasi timp la bucuresti, la bacau si la iasi?

Taci, ca-mi faci pofta... Rolling Eyes
Carmen
Senator

MessagePosté le: Jeu 29 Déc 2005 1:59 pm    Sujet du message: Répondre en citant

OBSERVATORUL a écrit:
sa facem totusi putina lumina ca unii nu ma-ntelesesera prea bine si sa nu mai pomenim altora de SUPTILITATI
si-o sa le punem cap in cap
spre priceperea unora

Citation:
Nu draga, nu toate... Mai ramasese unul, pus deoparte special pentru tine: pulete impotent. Wink

si

Citation:
Alex, pardon, Carmen, esti cea mai tare
simte-te bine in continuare

deci nu mai cautati dezacorduri sau confuzii ... ca nu sant decat concluzii

Insinuezi cumva ca eu si Alex am fi unul si acelasi? Shocked
irina123
Invité

MessagePosté le: Jeu 29 Déc 2005 6:39 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:17 am; édité 1 fois
Alexandru
Pulete de serviciu

MessagePosté le: Jeu 29 Déc 2005 9:02 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Cadou la cerere :

[img][/img]

Asa cum ziceam undeva, în ciuda iluziilor tale, fata de tine nu aveam nici simpatie, nici antipatie, altfel spus mi se brehanea.

De cînd ai început sa vorbesti în numele meu, recunosc ca ai început sa ma iriti.

În consecinta, userul killer devine plebeu pîna la alegeri, la care, evident, nu mai poate participa.

Daca ar fi dupa mine ti-ai trage un ban de trei luni pe toti userii si pe IP, numai ca sa înveti buna cuviinta si respectul. Asa ca insista, poate obtii asta imediat.

Nota bene! Esti singura care s-a folosit de clone pe acest site. Si începi sa-mi uzezi bunavointa

Dernière édition par Alexandru le Mer 11 Jan 2006 5:03 pm; édité 1 fois
killer
Invité

MessagePosté le: Jeu 29 Déc 2005 9:20 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Alexandru a écrit:
Cadou la cerere :

[img][/img]

Asa cum ziceam undeva, în ciuda iluziilor tale, fata de tine nu aveam nici simpatie, nici antipatie, altfel spus mi se brehanea.

De cînd ai început sa vorbesti în numele meu, recunosc ca ai început sa ma iriti.

În consecinta, userul killer devine plebeu pîna la alegeri, la care, evident, nu mai poate participa.

Daca ar fi dupa mine ti-ai trage un ban de trei luni pe toti userii si pe IP, numai ca sa înveti buna cuviinta si respectul. Asa ca insista, poate obtii asta imediat.

Nota bene! Esti singura care s-a folosit de clone pe acest site. Si începi sa-mi uzezi bunavointa

bai alexandre de ce nu esti cinstit, pune naibii toate ip-urile, pai pe al meu unde e?(de fapt ip-urile mele unde sunt? unul e 86.104.225.127 asta unde e?

stai ca vine observatorul si il pune si el pe al lui.

Tu ai impresia ca-mi pasa de alegerile tale??? Mie imi pasa doar de oameni. Mai putin de tine, care vad cat valorezi acum.
Da mai ban pe toate userele astea de zici ca sunt clonele irinei123.

Pai mai alexandre e tarlaua ta, faci ce vrei.

Si am trait sa o vad si pe asta. Dragii mei asta este DEMOCRATIA. Sa nu aveti impresia ca undeva in lume exista o alta democratie mai buna de atat.
Alexandru
Pulete de serviciu

MessagePosté le: Jeu 29 Déc 2005 9:24 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Pentru tine e tot ce pot sa ofer.
Pentru ceilalti continui cu un comportament normal Cool
Deci înteleg ca vrei sa fii banata cu toate identitatile si IP-urile de la care ai scris?
Mai zi o data ca nu-mi vine sa cred Mr. Green
irina123
Invité

MessagePosté le: Jeu 29 Déc 2005 9:47 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:18 am; édité 1 fois
irina123
Invité

MessagePosté le: Jeu 29 Déc 2005 10:09 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:19 am; édité 1 fois
irina123
Invité

MessagePosté le: Jeu 29 Déc 2005 10:35 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:19 am; édité 1 fois
petrius
patrician

MessagePosté le: Jeu 29 Déc 2005 11:06 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Io mor cand va citesc asta e o adevarata placere(sa va citesc)
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> Luptele Irinei Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Suivante
Page 7 sur 9

Sauter vers: