Senatus Populusque Virtualus Index du Forum
Senatus Populusque Virtualus
Republica Virtuala

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs   S'enregistrerS'enregistrer 
 ProfilProfil   Se connecter pour vérifier ses messages privésSe connecter pour vérifier ses messages privés   ConnexionConnexion 
cum suntem azi seriosi sau neseriosi?

Voir le sujet précédent .::. Voir le sujet suivant  
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> Rhetor
Auteur Message
killer
Invité

MessagePosté le: Lun 26 Déc 2005 10:58 pm    Sujet du message: cum suntem azi seriosi sau neseriosi? Répondre en citant

un vesnic subiect:

cum suntem azi seriosi sau neseriosi?cum vrem sa parem?

pentru ca uniia considera ca sunt un om cu suflet negru si ca sunt suspect si produc mai nou:
Carmen a écrit:

o alergie la persoanele care incearca, pe diferite cai, mai mult sau mai putin koshere, sa-si bage coada in muntea, sufletul, intimitatea..cuiva.

m-am gandit sa aduc un subiect despre :

Carmen a écrit:

Tzinuta-n penistentza.

despre seriozitate, despre manii, despre :

Carmen a écrit:

Curiozitatea mea este instinctiv-suspecta.

despre cum vreti voi sa fiti azi?

Dernière édition par killer le Mar 27 Déc 2005 2:10 am; édité 1 fois
Carmen
Senator

MessagePosté le: Mar 27 Déc 2005 12:00 am    Sujet du message: Re: cum suntem azi seriosi sau neseriosi? Répondre en citant

killer a écrit:
un vesnic subiect:

cum suntem azi seriosi sau neseriosi?cum vrem sa parem?

pentru ca toata lumea considera ca sunt un om cu suflet negru si ca sunt suspect si produc mai nou:
Carmen a écrit:

o alergie la persoanele care incearca, pe diferite cai, mai mult sau mai putin koshere, sa-si bage coada in muntea, sufletul, intimitatea..cuiva.

m-am gandit sa aduc un subiect despre :

Carmen a écrit:

Tzinuta-n penistentza.

despre seriozitate, despre manii, despre :

Carmen a écrit:

Curiozitatea mea este instinctiv-suspecta.

despre cum vreti voi sa fiti azi?

Zi, draga , clar, ce doresti de la mine...Ai nevoie de ceva medicamente din Austria, da-mi adresa si-ti trimit, exista sigur ceva potrivit comportamentului compulsiv...

Neserioasa as fi.. daca ti-as promite ca te ajut si nu m-as tzine de cuvint, ceea ce-i quasi imposibil, cind e vorba de cazuri extreme.
Altminteri...sobrietatea nu ma caracterizeaza, sorry. Crying or Very sad
killer
Invité

MessagePosté le: Mar 27 Déc 2005 12:17 am    Sujet du message: Répondre en citant

Shocked

eu is beat acum nu inteleg ce scrii acolo.
compulsiv? cine?ce? cum? unde?
apropo n-am baut alcoolice.
Carmen
Senator

MessagePosté le: Mar 27 Déc 2005 1:32 am    Sujet du message: Répondre en citant

killer a écrit:
Shocked

Tja, cu atit mai grav...
Pai, mah...daca toata lumea se rezuma la ..."carmen" si ce-a scris ea...asta se cheama ca ...you have an obsession, dear. Rolling Eyes
killer
Invité

MessagePosté le: Mar 27 Déc 2005 2:08 am    Sujet du message: Répondre en citant

Carmen a écrit:
killer a écrit:
Shocked

Tja, cu atit mai grav...
Pai, mah...daca toata lumea se rezuma la ..."carmen" si ce-a scris ea...asta se cheama ca ...you have an obsession, dear. Rolling Eyes

carmenus ai o parere incredibila despre tine, dar sa stii ca eu nu ma rezumam doar la ce a scris carmen(dar daca tu vrei sa te inbeti cu vorbe goale), pur si simplu de la postarea ta mi-a venit ideea "brilianta" a acestui thread.
DOAR ATAT.
Si am pus citate ca fiind ale tale, pentru ca nu-mi place sa placiez.
Apropo, tu nu esti obsesia mea, dear.(ai vrea tu, stiu...dar din pacate e greu sa devina cineva obsesie in viata mea......o singura persoana are acest drept in viata mea, si aceea nu esti tu)
Carmen
Senator

MessagePosté le: Mar 27 Déc 2005 2:41 am    Sujet du message: Répondre en citant

killer a écrit:
Carmen a écrit:
killer a écrit:
Shocked

Tja, cu atit mai grav...

carmenus ai o parere incredibila despre tine, dar sa stii ca eu nu ma rezumam doar la ce a scris carmen(dar daca tu vrei sa te inbeti cu vorbe goale), pur si simplu de la postarea ta mi-a venit ideea "brilianta" a acestui thread.
DOAR ATAT.
Si am pus citate ca fiind ale tale, pentru ca nu-mi place sa placiez.
Apropo, tu nu esti obsesia mea, dear.(ai vrea tu, stiu...dar din pacate e greu sa devina cineva obsesie in viata mea......o singura persoana are acest drept in viata mea, si aceea nu esti tu)

Rolling Eyes Scheisse, iti raspund si porma mac sa-mi pierd timpul cu altceva...

Draga, eu am raspuns exclusiv mesajului scris de tine...Ce spanaci sa "placiezi"? Plagiaza dictionarul, manualele de gramatica si..da, si pe " toata lumea" care "considera ca sunt un om cu suflet negru si ca sunt suspect ".
Hai...hop, hop...sa vad cit de exact si corect esti.

Citation:
Apropo, tu nu esti obsesia mea, dear.(ai vrea tu, stiu...dar din pacate e greu sa devina cineva obsesie in viata mea......o singura persoana are acest drept in viata mea, si aceea nu esti tu

Fa trei matanii, adu o ofranda zeilor, zi " multzumescu-ti Doamne ca m-ai ferit de ...belea" si pune-ti capu la bataie ("cioc, cioc")...Iaca, iti fac un pustiu de bine...ai ocazia sa-mi dovedesti ca tzi se filfiie de mine... Wink
killer
Invité

MessagePosté le: Mar 27 Déc 2005 3:40 am    Sujet du message: Répondre en citant

carmencita, dear

buna-dimineata si un nou an fericit care sa-ti aduca tot ce-ti doresti. Wink
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> Rhetor Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Page 1 sur 1

Sauter vers:  
Vous pouvez poster de nouveaux sujets dans ce forum
Vous pouvez répondre aux sujets dans ce forum