Senatus Populusque Virtualus Index du Forum
Senatus Populusque Virtualus
Republica Virtuala

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs   S'enregistrerS'enregistrer 
 ProfilProfil   Se connecter pour vérifier ses messages privésSe connecter pour vérifier ses messages privés   ConnexionConnexion 
hai noroc!!!in loc de bun-venit&cale batuta

Voir le sujet précédent .::. Voir le sujet suivant  
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> Luptele Irinei
Auteur Message
irina123
Invité

MessagePosté le: Ven 16 Déc 2005 9:33 pm    Sujet du message: hai noroc!!!in loc de bun-venit&cale batuta Répondre en citant

hai noroc, dragii mei
bine ati venit!!!!!

aici se da noroc cu cei ce doresc sa bem impreuna, cu cei ce doresc sa o cunoasca pe irina dincolo de vocabularul nescris.

sunt bineveniti chiar si cei care nu se pot abtine si ma vor ataca si ceva. Insa sa nu se astepte la atentie aici, din partea mea.

aici se lasa armele neomologate de bunul simt afara, si se discuta la modul vesel chiar sec uneori, insa cu respect.

pentru ca stiu ca nu o sa pot impiedica pe cei ce nu vor sa inteleaga acest topic, imi cer scuze dinainte si rog ca orice persoana care nu se conformeaza rostului acestui topic, sa fie ignorata de tovarasii mei de pahar.
Tartoru
Supervizor electoral

MessagePosté le: Sam 17 Déc 2005 5:54 am    Sujet du message: Répondre en citant

Bau! Mr. Green Intrasem si eu aici, sa musc si sa fug! Razz

Ma asteptam sa gasesc sala plina de cadavre, beregatzi taiate si ...talash sa absoarba sinjele!! Mr. Green Si cand colo, curat, aranjat, juri ca-i marmacie, nu arena de lupta! Shocked

Hai ca mug sa ma mut! Razz
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé
killer
Invité

MessagePosté le: Sam 17 Déc 2005 6:03 am    Sujet du message: Répondre en citant

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes salve
irina123
Invité

MessagePosté le: Sam 17 Déc 2005 6:09 am    Sujet du message: Répondre en citant

ups....ai descris un loc care seamana a sfarsitul unor lupte, o morga mai mult.

Rolling Eyes Rolling Eyes

eh, as...si tu acum ca in bancul ala :

Un buldog merge pe strada si, deodata ajunge in dreptul unui gard pe care scria: CAINE RAU. Suna el la poarta si ii raspunde un caine mic.
- Ma-ta-i acasa?
- Nu
- Tac'tu-i acasa?
- Nu!
- Atunci cine-i caine rau?
- Eu, ca nu pap tot din farfurie.

sau

Intr-o zi, Tache se hotaraste sa-i faca o vizita prietenului sau, Mache. Ajungind la casa acestuia, vede o placa mare la poarta: "Caine rau! Intrati pe propria raspundere! Mai aveti timp sa va razganditi!"
Usor intimidat, intra in curte. De caine, nici urma.
La usa casei vede alta placa: "CAINE RAU! Daca tineti la viata, intorceti-va acum!"
Speriat de-a binelea, deschide usor usa si paseste in hol, unde il intimpina amicul Mache. Intr-un colt, un caine apatic. - Salut, Mache! Dar ce-i cu toate avertismentele astea, vad ca dulaul tau zace cat se poate de pasiv. Parca ziceai ca-i rau?! - E rau, foarte rau, raspunde Mache, dar se consuma in el. Rolling Eyes
Tartoru
Supervizor electoral

MessagePosté le: Sam 17 Déc 2005 6:13 am    Sujet du message: Répondre en citant

Bune!

PS! Salve Kilere! Sub contract, sau inafara serviciului??!! Wink
Ia o bere de la mine! Vine si timpul tau!
killer
Invité

MessagePosté le: Sam 17 Déc 2005 6:21 am    Sujet du message: Répondre en citant

Tartoru a écrit:
:

PS! Salve Kilere! Sub contract, sau inafara serviciului??!! Wink
Ia o bere de la mine! Vine si timpul tau!

inafara serviciului
dau o mana de ajutor
eu pastrez sa-ti dau berea, dupa ce trece timpul .... tau. Wink
Tartoru
Supervizor electoral

MessagePosté le: Sam 17 Déc 2005 6:34 am    Sujet du message: Répondre en citant

Poi atunci mai vorbim, peste vre-o ....120 de ani! Sper ca esti rabdator??

PS! Sa tii berea la rece, in timpul asta! Wink
killer
Invité

MessagePosté le: Sam 17 Déc 2005 6:52 am    Sujet du message: Répondre en citant

Tartoru a écrit:
Poi atunci mai vorbim, peste vre-o ....120 de ani! Sper ca esti rabdator??

PS! Sa tii berea la rece, in timpul asta! Wink

RABDARE eu am, nu stiu daca or avea altii cu mine si daca nu ma vor ucide la propriu.

berea o tin la rece si las prin testament cand vii in iad sa te intampin cu o ultima bere.....asa in amintirea vremurilor "bune".
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> Luptele Irinei Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Page 1 sur 1

Sauter vers: