Senatus Populusque Virtualus Index du Forum
Senatus Populusque Virtualus
Republica Virtuala

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs   S'enregistrerS'enregistrer 
 ProfilProfil   Se connecter pour vérifier ses messages privésSe connecter pour vérifier ses messages privés   ConnexionConnexion 
Maggi
Aller à la page Précédente  1, 2  
Voir le sujet précédent .::. Voir le sujet suivant  
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> CERERI DE ÎNSCRIERE
Auteur Message
karina
patrician

MessagePosté le: Ven 13 Jan 2006 11:06 am    Sujet du message: Répondre en citant

Alexandru a écrit:
karina a écrit:

PS. Ce e aia pemesiste?? Rolling Eyes

Pesimiste, da a facut un typo Laughing

Adica are impresia ca io sint pesimista?? Si ce-are asta de-a face cu nervii lui?? Shocked
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé
Carmen
Senator

MessagePosté le: Ven 13 Jan 2006 12:07 pm    Sujet du message: Répondre en citant

karina a écrit:

Uite, io...Dar nu azi. Laughing
Dovada: ma ofer sa-i fac cadoul lui Mihai
(iar eu, karina, cu nervii stau bine, si atata vreme cat nu dau de pemesiste, imi merge kiar beton!)
o femeie gonflabila. Mr. Green
Calugaru' Vaxile
Tribun

MessagePosté le: Ven 13 Jan 2006 1:04 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Carmen a écrit:
karina a écrit:

(iar eu, karina, cu nervii stau bine, si atata vreme cat nu dau de pemesiste, imi merge kiar beton!)

ti-ai pus ventil?
Carmen
Senator

MessagePosté le: Ven 13 Jan 2006 2:17 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Kaloogarele a écrit:
Carmen a écrit:
karina a écrit:

ti-ai pus ventil?

Neah! Dop.
karina
patrician

MessagePosté le: Ven 13 Jan 2006 3:16 pm    Sujet du message: Répondre en citant

karina a écrit:
Alexandru a écrit:
karina a écrit:

Pesimiste, da a facut un typo Laughing

Adica are impresia ca io sint pesimista?? Si ce-are asta de-a face cu nervii lui?? Shocked

Gata, un suflet caritabil s-a indurat si m-a luminat cu privire la semnificatia cuvintului Laughing Laughing

Alex, nu ma mai lua cu lugu lugu trei ciurucuri Very Happy
irina123
patrician

MessagePosté le: Sam 14 Jan 2006 2:33 pm    Sujet du message: Répondre en citant

avand in vedere discutiile care s-au iscat cu privire la "banarea" mea sau a colateral damage - aceasta eroare care s-a produs ca urmare a stergerii unor ip-uri, tin sa iau cuvantul in marita republica, luminat fie drumul celui ce ne va calauzi - maritul senator al ei sau maritii senatori caci nici pana acum nu am inteles daca am votat doar unul sau pe toti 5 Question
astfel:
Alexandru, iti multumesc ca ai reparat imediat eroarea si sper sa fie cat mai putine erori de genul asta. imi este greu sa inteleg cum s-au putut impletici ipurile celei pe care ai banat-o cu ipul la ditamai intreprinderea. si mai ales cum, daca tot apareau aceste ipuri impleticite, eu apaream patrician si nu clona cine stie carui alt patrician. dar ce stiu eu, amarata de mine, eu care nu stiu sa diferentiez nici macar un moderator fara buton de vazut ipuri de un administrator? Rolling Eyes
in alta ordine de idei, Kalugare, nu trebuie sa iti ceri scuze. cu ajutorul tau am aflat ca trebuie sa fiu mult mai atenta in alegerea partenerilor de discutii amicale. principiile dupa care ne ghidam in viata de zi cu zi se pare ca nu sunt aceleasi. eu ar fi trebuit sa iti multumesc pentru aflarea acestui adevar fundamental.
dar cum bine spuneai si tu " ... nu stia nimeni ca mai trece pe aici, nici inainte de ora 7, nici dupa. .......si am crezut ca s-a mutat cu totul pentru ca s-a suparat pe mine.", nu pricep totusi la ce bune scuzele astea daca tot nu mai treceam pe aici? cine sa le primeasca daca eu ma mutasem cu totul pentru ca ma suparasem pe tine?
dar din nou, intortochiate sunt caile adevarului si nu ma apuc eu sa le deztortochiez...
fiind o intrebare retorica nu astept raspuns.
in rest, multa bafta in alegerile care sunt in derulare.
ave!
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> CERERI DE ÎNSCRIERE Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Aller à la page Précédente  1, 2
Page 2 sur 2

Sauter vers:  
Vous pouvez poster de nouveaux sujets dans ce forum
Vous pouvez répondre aux sujets dans ce forum