Senatus Populusque Virtualus Index du Forum
Senatus Populusque Virtualus
Republica Virtuala

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs   S'enregistrerS'enregistrer 
 ProfilProfil   Se connecter pour vérifier ses messages privésSe connecter pour vérifier ses messages privés   ConnexionConnexion 
MLM-ul in antichitate
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4, 5, 6  Suivante  
Voir le sujet précédent .::. Voir le sujet suivant  
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> Luptele Irinei
Auteur Message
Calugaru' Vaxile
Tribun

MessagePosté le: Ven 16 Déc 2005 9:18 am    Sujet du message: Répondre en citant

cato, mersi de intelegere. va rog sa tineti paruiala aici. in rest ... jupiter fie cu voi ...
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé
karina
patrician

MessagePosté le: Ven 16 Déc 2005 11:16 am    Sujet du message: Répondre en citant

Kaloogarele a écrit:
karina, ai ceva cu irina? ca vreau sa ma lamuresc si io care ce are cu cine.

Personal, nu. Virtual, seamana prea mult cu rozeta si citeodata mi se suie singele-n coditza cind ii citesc incoerentele, da-n rest mi-e perpendiculara Razz

Si daca se multumeste sa-si duca luptele cu morile de vint doar pe forumul creat pt ea si nu polueaza restul, din partea mea e bine venita. Ca la o tzira de scandal n-am facut niciodata nazuri, floricele si berea fiind foarte pe placul mustatilor mele shoricesti Laughing Laughing
Calugaru' Vaxile
Tribun

MessagePosté le: Ven 16 Déc 2005 1:12 pm    Sujet du message: Répondre en citant

perfect karionasa, deci avem un deal
irina123
Invité

MessagePosté le: Ven 16 Déc 2005 5:26 pm    Sujet du message: Répondre en citant

killere & diabolique

vedeti cato porcius este mister B.G. despre care discutam Razz Razz , acum o sa spuna ca tot singura vorbeam.Apropo, cand veniti dati-mi un bip ca mie netul tot naspa imi merge si am inchis messangerul, ca sa nu am motiv sa ma enervez.
karinica e simpatica cand vine dupa cascaval, pacat ca nu vede ca e otravit.
vad ca se incapatineaza sa-i dea de lucru killerului, si in curand satanului.
Wink Wink

observatorule, ai liber sa scrii, mai ales ca acum mi s-a oferit ONOAREA de a avea propriul meu topic, unde nu numai cei care au de gand sa se certe cu mine au voie sa vina.
cacato porcu'
plebeu

MessagePosté le: Ven 16 Déc 2005 5:53 pm    Sujet du message: Répondre en citant

irina123 a écrit:
killere & diabolique

vedeti cato porcius este mister B.G. despre care discutam Razz Razz , acum o sa spuna ca tot singura vorbeam.Apropo, cand veniti dati-mi un bip ca mie netul tot naspa imi merge si am inchis messangerul, ca sa nu am motiv sa ma enervez.
karinica e simpatica cand vine dupa cascaval, pacat ca nu vede ca e otravit.
vad ca se incapatineaza sa-i dea de lucru killerului, si in curand satanului.
Wink Wink

observatorule, ai liber sa scrii, mai ales ca acum mi s-a oferit ONOAREA de a avea propriul meu topic, unde nu numai cei care au de gand sa se certe cu mine au voie sa vina.

Auzi voci ?
irina123
Invité

MessagePosté le: Ven 16 Déc 2005 6:36 pm    Sujet du message: Répondre en citant

karina a écrit:
Personal, nu.

nici eu nu am nimic, intr-adevar.
karina a écrit:
Virtual, seamana prea mult cu rozeta si citeodata mi se suie singele-n coditza cind ii citesc incoerentele, da-n rest mi-e perpendiculara Razz

ai putea sa fii draguta, la serios, sa-mi explici aceasta fraza, folosind cuvinte mai pentru oameni asa mai grei de cap la asa fraze....ca zau nu as vrea sa te pun in oala oamenilor incoerenti, fara a-ti da dreptul la o explicatie.

karina a écrit:
Si daca se multumeste sa-si duca luptele cu morile de vint doar pe forumul creat pt ea si nu polueaza restul, din partea mea e bine venita. Ca la o tzira de scandal n-am facut niciodata nazuri, floricele si berea fiind foarte pe placul mustatilor mele shoricesti Laughing Laughing

[/quote]

sa inteleg ca uneori iti place sa te consideri o moara de vant? ma gandesc ca daca te incapatinezi MEREU sa-mi raspunzi, nu-ti sunt chiar asa indiferenta cum vrei sa dai impresia, nu? Rolling Eyes Rolling Eyes Question

tu mereu ai fost binevoita in viata mea, virtuala fiind, ca esti faina rau cu codita aia a ta electrizata uneori, si cu "mustatile tale shoricesti cautand tzire de scandal." Razz Razz

[/b]
Obelix
patrician

MessagePosté le: Lun 19 Déc 2005 6:51 am    Sujet du message: Répondre en citant

Material de laba... Laughing

http://www.cocs.com/jhoagland/

http://q.webring.com/hub?ring=amaaaw&list

http://spamlinks.net/scams-mmf.htm

http://www.robinkers.com/antiamway.html

http://koti.mbnet.fi/mantynen/jhoagland/webhq.html
Tartoru
Supervizor electoral

MessagePosté le: Lun 19 Déc 2005 7:44 am    Sujet du message: Répondre en citant

Aiurea!! Evil or Very Mad Si mai e si in ...latina! Sad

Si eu ma dusei plin de speranta! Embarassed

Cu poze, nu ai nimika>>!! Rolling Eyes
diabolique
Invité

MessagePosté le: Mar 20 Déc 2005 3:56 am    Sujet du message: Répondre en citant

ce facusi obelix, facusi tu o laba mica si ne dadui si noua.
Eu nu-mi faca laba la texte bre.
Eu numai ma gandesc la laba ta si mi se scoala. Razz Razz
OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Mar 20 Déc 2005 4:15 am    Sujet du message: Répondre en citant

irina123 a écrit:

iaca am sosit Irinuca
pacat ca Itic (de pe curtea veche) nu ne poate fi victima si-aicil
era patetic de-acu
se comporta ca unu care e pe ultima suta de metri
cateodata mi-era si mila de el
nici nu mai gasea cuvinte cu care sa ne atace
parca era ultimu gunoier din cartier dupa cum se exprima

CE BINE CA AM SCAPAT DE EL AICI !!!
irina123
Invité

MessagePosté le: Mar 20 Déc 2005 4:21 am    Sujet du message: Répondre en citant

OBSERVATORUL a écrit:

iaca am sosit Irinuca

bine te-am regasit.
OBSERVATORUL a écrit:

pacat ca Itic (de pe curtea veche) nu ne poate fi victima si-aicil
era patetic de-acu
se comporta ca unu care e pe ultima suta de metri
cateodata mi-era si mila de el
nici nu mai gasea cuvinte cu care sa ne atace
parca era ultimu gunoier din cartier dupa cum se exprima

CE BINE CA AM SCAPAT DE EL AICI !!!

da-mi voie sa-ti dau o veste rea.

Pe itic il vei regasi mai sus in Obelix, apoi in cato porcius. Ca jicol a decedat.
Ei faceau cu randul si scriiau pe rand cu numele de Itic, sau cu alte minunatii patetice pe curtea veche.

Asa ca ....Intra in lupta.Ai ce te minunati de perlele lor si aici. Razz Razz Razz
OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Mar 20 Déc 2005 4:37 am    Sujet du message: Répondre en citant

aoleu, cato
da totusi nu cred
cato se exprima mai elevat
nu n-au cum sa fie una si aceeasi persoana
itic era afafic
per cand cato pare totusi mai stapan pe el
tradoro
patrician

MessagePosté le: Mar 20 Déc 2005 4:48 am    Sujet du message: Répondre en citant

diabolique a écrit:

obelix a pus niste materiale, ai ceva de spus legat de materiale?

sau pe tine te-a marcat mai mult "laba"?
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé Envoyer l'e-mail
irina123
Invité

MessagePosté le: Mar 20 Déc 2005 5:36 am    Sujet du message: Répondre en citant

tradoro a écrit:
diabolique a écrit:

obelix a pus niste materiale, ai ceva de spus legat de materiale?

sau pe tine te-a marcat mai mult "laba"?

noi bre ce as avea eu de spus la materiale, pe care nu le-am citit, nici macar nu am intrat pe linkurile alea.

Ma gandeam doar la laba, e mai misto ideea, ca linkurile nu-mi provoaca orgasm, zau.

Cand ma uit in contul meu uneori am orgasme instantanee si cand vad luzerii de profesie ca se dau de ceasul mortii sa demonstreze o inertie.

Cat despre o discutie serioasa pe propriile lupte dragilor, eu zic ca visati dragilor. Vad ca deja aveti un vis: sa-mi provocati orgasme repetate. Embarassed Embarassed Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
irina123
Invité

MessagePosté le: Mar 20 Déc 2005 5:40 am    Sujet du message: Répondre en citant

OBSERVATORUL a écrit:
aoleu, cato
da totusi nu cred
cato se exprima mai elevat
nu n-au cum sa fie una si aceeasi persoana
itic era afafic
per cand cato pare totusi mai stapan pe el

no ca ai pus bine "pare".
Se vede asa cand se camufleaza, isi pune prezervativul Durex (de mi-l recomanda mie) pe singurul cap, pe care il are.(ala de e nul) Wink Wink
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> Luptele Irinei Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4, 5, 6  Suivante
Page 3 sur 6

Sauter vers: