Senatus Populusque Virtualus Index du Forum
Senatus Populusque Virtualus
Republica Virtuala

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs   S'enregistrerS'enregistrer 
 ProfilProfil   Se connecter pour vérifier ses messages privésSe connecter pour vérifier ses messages privés   ConnexionConnexion 
MLM-ul in antichitate
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4, 5, 6  Suivante  
Voir le sujet précédent .::. Voir le sujet suivant  
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> Luptele Irinei
Auteur Message
tradoro
patrician

MessagePosté le: Mar 20 Déc 2005 5:48 am    Sujet du message: Répondre en citant

irina123 a écrit:
tradoro a écrit:
diabolique a écrit:
ce facusi obelix, facusi tu o laba mica si ne dadui si noua.
Eu nu-mi faca laba la texte bre.
Eu numai ma gandesc la laba ta si mi se scoala. Razz Razz

obelix a pus niste materiale, ai ceva de spus legat de materiale?

sau pe tine te-a marcat mai mult "laba"?

noi bre ce as avea eu de spus la materiale, pe care nu le-am citit, nici macar nu am intrat pe linkurile alea.

Ma gandeam doar la laba, e mai misto ideea, ca linkurile nu-mi provoaca orgasm, zau.

Cand ma uit in contul meu uneori am orgasme instantanee si cand vad luzerii de profesie ca se dau de ceasul mortii sa demonstreze o inertie.

Cat despre o discutie serioasa pe propriile lupte dragilor, eu zic ca visati dragilor. Vad ca deja aveti un vis: sa-mi provocati orgasme repetate. Embarassed Embarassed Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

presupun ca prin amalgamul asta de cuvinte aruncate aiurea ai vrut sa spui ceva... Rolling Eyes

cum tu ai un loc aparte in virtualul romanesc promit solemn ca in viitor, posturile tale sa le citesc si sa-ti raspund doar miercurea. asa ca bucura-te de exceptia de azi!
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé Envoyer l'e-mail
irina123
Invité

MessagePosté le: Mar 20 Déc 2005 6:43 am    Sujet du message: Répondre en citant

tradoro a écrit:

presupun ca prin amalgamul asta de cuvinte aruncate aiurea ai vrut sa spui ceva... Rolling Eyes

cum tu ai un loc aparte in virtualul romanesc promit solemn ca in viitor, posturile tale sa le citesc si sa-ti raspund doar miercurea. asa ca bucura-te de exceptia de azi!

am vrut sa spun ceva??ce oare?
era o melodie a lui Pavel Stratan "m-am nascut de tziua mea"si acolo spunea ceva de genul:
Citation:

"ori ca memoria imi ajuta dar asta nu-i putin, ce-i drept eu am memorie, numai nu tin minte unde o tin"

Pai daca stii deja locul userului irina123 in virtualul romanesc, de ce mai te chinui sa le mai citesti???

da, principalul, e important sa-mi spui si mie daca ma-ntelegi, ca io una am vagi impresii ca m-ai stiu unde is.....nu ma gasesc de vreo luna, ma caut si nu sunt nicaieri, am sunat si la usa apartamentului, si n-am raspuns. M-am sunat la telefon si suna ocupat. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

no, daca ma gasesti si pe mine, promiti sa ma anunti si pe mine, ca sa culeg. Embarassed Laughing Laughing Laughing
Obelix
patrician

MessagePosté le: Mar 20 Déc 2005 7:19 am    Sujet du message: Répondre en citant

irina123 a écrit:

Pe itic il vei regasi mai sus in Obelix, apoi in cato porcius. Ca jicol a decedat.
Asa ca ....Intra in lupta.Ai ce te minunati de perlele lor si aici. Razz Razz Razz

Vorbesti pe nas ca sa nu taci, stimabila cucoana... Neutral
Eu nu ma identific cu "mult-stimabilele" personaje suscitate, desi parerea mea este clara in ceea ce priveste anumite persoane, si nici nu ma demit ca sa ma iau in gura cu toate mahalagioaicele de provincie spurcate la trup, gura si "mansarda"... Neutral
De altfel, pacat ca cumatru' Jicol si-a luat picioarele la spinare... dincolo de truculenta personajului pe care si l-a creeat pe net si cind nu facea pe bufonul, spunea mai multe lucruri interesante decat altii cu pretentii intelectuale, dar maniere de gunoieri... Neutral
Nu te obosi sa raspunzi, parerea mea e ca timpul de a-ti da o replica este un timp pierdut...
irina123
Invité

MessagePosté le: Mar 20 Déc 2005 7:44 am    Sujet du message: Répondre en citant

Obelix a écrit:
irina123 a écrit:

Pe itic il vei regasi mai sus in Obelix, apoi in cato porcius. Ca jicol a decedat.
Asa ca ....Intra in lupta.Ai ce te minunati de perlele lor si aici. Razz Razz Razz

Vorbesti pe nas ca sa nu taci, stimabila cucoana... Neutral
Eu nu ma identific cu "mult-stimabilele" personaje suscitate, desi parerea mea este clara in ceea ce priveste anumite persoane, si nici nu ma demit ca sa ma iau in gura cu toate mahalagioaicele de provincie spurcate la trup, gura si "mansarda"... Neutral
De altfel, pacat ca cumatru' Jicol si-a luat picioarele la spinare... dincolo de truculenta personajului pe care si l-a creeat pe net si cind nu facea pe bufonul, spunea mai multe lucruri interesante decat altii cu pretentii intelectuale, dar maniere de gunoieri... Neutral
Nu te obosi sa raspunzi, parerea mea e ca timpul de a-ti da o replica este un timp pierdut...

mai sorinelu, taci naibii din gura zau.
Ca lasi urme pe unde mergi, si fie tu obelix, itic, pula spaturu sau cum ai vrea sa te numesti netale cand te iei:
Citation:

in gura cu toate mahalagioaicele de provincie spurcate la trup, gura si "mansarda"... Neutral
.

Doua posturi mi-au trebuit sa te descoper cine esti.

Eu macar ma amestec cu mahalagioaicele de provincie spurcate la trup (ca tot ce nu poti atinge e spurcat, eh...asa-i la barbati), gura(ai vrea tu asa nitezel sa mozolesti nitzel gura mea, spurcata chiar si pentru 2 secunde) si "mansarda" (din pacate acolo e greu sa intre asa o "mult-stimabila" persoana ca nevoastra, trebuie sa ai CHEIA).

Tu esti unic, te vad de la o posta. Posta pe care ai vrea sa o vregventezi, poate, poate.....o pui de vreo mozoleala.

P.S.
Baiatu asta ai vrut, asta ai.Daca doreai discutie serioasa ma tratai cu seriozitate. Pacat ca esti luat, ca ti-as fi aratat ce sadica pot fi eu, cu unul ca tine.Mare scula pe bascula, in cuvinte mojicesti, de se da ofensat ca vede numai marlenii melemiste dar umbla cu gura deschisa peste tot dupa mine.
Ca exemplu ca ai venit si aici neinvitat si nici atacat de mine. Te-ai bagat in gura lupului, acum joaca.
Obelix
patrician

MessagePosté le: Mar 20 Déc 2005 6:50 pm    Sujet du message: Répondre en citant

diabolique
Invité

MessagePosté le: Mar 20 Déc 2005 7:15 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Cel putin stie sa fie cameleon nu ca tine, oftigila. Rolling Eyes Rolling Eyes

PRETZU LA HALATU ?????? SPUNE SI NOUA L-AI GASIT?
irina123
Invité

MessagePosté le: Mar 20 Déc 2005 7:54 pm    Sujet du message: Répondre en citant

hehehehehe, si aici e mercuri la tine obelix Rolling Eyes Rolling Eyes in fiecare tzi, nu Wink la pranz, dimineata si seara. Embarassed Embarassed

P.S. Diabolique el cauta pretzul : unei "tavaleli" internetice cu irina Rolling Eyes Rolling Eyes nu stie cum se poate "tavali" nitzel cu mine pe lupte si vine si el "dezumflat" cu arme de tot rahatul care arata exact pretzul gandurilor sale. Wink Wink Wink Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Mer 21 Déc 2005 3:04 am    Sujet du message: Répondre en citant

am ceva pt tine irina
ma gandeam la un "preten" comun si-am zis sa vaz daca-l mai recunosti

in propria groapa singur
groapa pe care o construira de-al de itic de pe curtea veche forum pentru melemisti
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé
OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Mer 21 Déc 2005 3:29 am    Sujet du message: Répondre en citant

OBSERVATORUL a écrit:
am ceva pt tine irina
ma gandeam la un "preten" comun si-am zis sa vaz daca-l mai recunosti

in propria groapa singur
groapa pe care o construira de-al de itic de pe curtea veche forum pentru melemisti

la cerere putem aduce groapa si aici
Obelix
patrician

MessagePosté le: Mer 21 Déc 2005 6:10 am    Sujet du message: Répondre en citant

Asa cum va spuneam mai inainte, eu si ovreiul nu suntem aceeasi persoana, asta ca sa nu zic ca, intrand pe situl editurii respective, m-am dat seama ca ORICINE poate posta cu ORICE nume, asa ca...
PS Uite ca ti-am gasit si tie poza... lacheu si limbist in curul Irinei...

OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Mer 21 Déc 2005 6:59 am    Sujet du message: Répondre en citant

Obelix a écrit:

PS Uite ca ti-am gasit si tie poza... lacheu si limbist in curul Irinei...

wa sinucigasule, da de ce te-ai luat de mine
scrie pe-aici pe undeva ca eu am ceva cu obelix?
da
pana acu n-a scris. pana acu.
si-asa santeti doar cativa, mici neinsemnati si destul de muiti de toti pe-aici.
acu vad ca cel putin unu dintre voi e si un mare fraier

da asa cum scrie undeva mai sus, aci intri pe riscul tau
e numai vina ta acu ca nu ti-ai calculat bine riscurile
amin
OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Mer 21 Déc 2005 7:05 am    Sujet du message: Répondre en citant

si ce ai tu de judecat intre mine si curu irinei
ti-e pofta si tie ? puneti-o-n cui

ma uit la poza aia unde unu care seamana leit cu tine sta calare pe ceva mare
si-mi explic acu exact imaginea din avataru tau care e foarte bombata de la mijloc in jos
si nu-s cum
da nu pot sa ma abtin sa nu fac legatura si cu ala de-i cu muschi mare la partea dreapta

acu alege intre mine si tine
baga de seama ca o s-ajunga mana mai mare ca calarita din poza daca o s-o tii tot asa

da ce-mi pasa mi-e
doar is organele tale
Obelix
patrician

MessagePosté le: Mer 21 Déc 2005 7:42 am    Sujet du message: Répondre en citant

Uite ce vreau eu... citat din propriul tau "bolentin oficial"

Aducerea la lumina a EPAVELOR, de altfel, de asta va si bag in seama...

Si cum o imagine face mai mu_lt decat 1000 de cuvinte... Wink ...

OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Mer 21 Déc 2005 7:51 am    Sujet du message: Répondre en citant

da cine pana mea te crezi tu
de te simti asa important ca sa ne bagi pe noi in seama?

si intradevar ai dreptate cu imaginea si cuvintele
cel putin asa ne arata ceea ce-ai tinut sa ne arati despre tine

OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Mer 21 Déc 2005 7:52 am    Sujet du message: Répondre en citant

deja te-a depasit ca marime si importanta obiectul muncii tale
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> Luptele Irinei Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4, 5, 6  Suivante
Page 4 sur 6

Sauter vers: