Senatus Populusque Virtualus Index du Forum
Senatus Populusque Virtualus
Republica Virtuala

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs   S'enregistrerS'enregistrer 
 ProfilProfil   Se connecter pour vérifier ses messages privésSe connecter pour vérifier ses messages privés   ConnexionConnexion 
rubrica de impacari
Aller à la page Précédente  1, 2, 3  Suivante  
Voir le sujet précédent .::. Voir le sujet suivant  
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> CERERI DE ÎNSCRIERE
Auteur Message
Carmen
Senator

MessagePosté le: Mer 11 Jan 2006 1:09 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Incepe sa va urce mintea la cap? Rolling Eyes Brava, pentru asta meritati o recompensa...

Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé
karina
patrician

MessagePosté le: Mer 11 Jan 2006 1:16 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Da-le si niste forme cu pestisori, ratuste si alte oratanii, ca sa fie tacimul complet Laughing Laughing

Nisipul li-l trimit io de-aici Razz
karina
patrician

MessagePosté le: Mer 11 Jan 2006 1:19 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Bai, sa nu dea dracu' sa-l banati pe jocolete pe ip, ca jar mincati Evil or Very Mad

Lasati omul sa zica ce vrea, indiferent cum o face. Ce naiba, ca nu sintem republica totalitara.
Jicol
Invité

MessagePosté le: Mer 11 Jan 2006 1:25 pm    Sujet du message: Répondre en citant

cato porcius a écrit:
Brambu a écrit:
Bai, dac' sunteti seriosi si chiar vreti sa va impacati si sa refaceti comunitatea virtuala imprastiata ca iepurii atunci cind trage vinatoru' cu pusca, atunci puteti foarte bine sa va lamuriti problemele si aci si oriunde.

E pacat ca s-a ajuns aici. Si nu o sa cada nici un galon nimanui daca faceti pasi spre impacare. Dimpotriva, sunt sigura ca gestul va fi apreciat de toata lumea.

Daca in uram a cele ce veti discuta , o sa ajungeti la concluzia ca nu mai aveti loc sa respirati pe acelasi forume, atunci, da, mai sanatate si virtute
Deocamdata insa fiecare isi cam umfla muschii.

Apreciez gestul calugarelui de a intinde mina, si mi-ar placea ca si cei implicati sa lase de la ei si sa isi acorde reciproc o sansa.

Asta e, suntem diferiti. Daca vrem sa " rezistam" si sa nu ne imprastiem, trebuie sa dea fiecare ce poate, daca poate si are ce.
Astept sa va reveniti si sa ne distram virtual impreuna

Brambu

Brambule, este admirabila initiativa. Io unul nu am nimic impotriva. Dar cand avva Vaxile isi arata muschii de genul :
avva Vaxile a écrit:

ori sa fii banat de ipuri, ca sa nu mai poti sa ataci forumu' asta pe la spate.

Ma cam enervez la faze de jenul asta. Ce pana mea e aia atac pe la spate la un forum? Ne jucam pe net, asta e tot. Daca lui Jicol ii place ce face, e treaba lui. Pe mine nu ma deranjeaza. Hodoronc, tronc, la fiecare pas, cate o amenintare cu banarea.

Io am impresia ca avva Vaxile, isi ia prea in serios forumul. Exact aceasi greseala care a facut-o si Banana Split.

Atat timp cat ne jucam, totul e bine si frumos. Cand insa trecem la amenintari si aratari de muschi, deja lucrurile degenereaza.

Ai dreptate! Kakatul de Kalugare, dupa ce ne-a trimis ca pe niste vite pe toti de pe un forum pe altul, isi umfla muschii ca sa ne bage pumnul in gura! El singur ar trebui banat pentru distrugerea a trei forumuri si tararea in kakat a unui om deosebit, bananul. Dar ce sa ceri de la Imputitul de Alexandru, colegul de troaca al Kalugarului?
cacato porcu'
plebeu

MessagePosté le: Mer 11 Jan 2006 1:31 pm    Sujet du message: Répondre en citant

karina a écrit:
Bai, sa nu dea dracu' sa-l banati pe jocolete pe ip, ca jar mincati Evil or Very Mad

Lasati omul sa zica ce vrea, indiferent cum o face. Ce naiba, ca nu sintem republica totalitara.

Bine zis ! Daca Jicol nu e, nimic nu e !

apropo, pe moment, cel mai clar atac la adresa forumului, mi se pare initiativa irinei de a reclama la vosforums... Avva Vaxile ce masuri iei in cazul acestui atac clar, evident, si fara echivoc ?
Calugaru' Vaxile
Tribun

MessagePosté le: Mer 11 Jan 2006 1:35 pm    Sujet du message: Répondre en citant

cato porcius a écrit:
karina a écrit:

apropo, pe moment, cel mai clar atac la adresa forumului, mi se pare initiativa irinei de a reclama la vosforums... Avva Vaxile ce masuri iei in cazul acestui atac clar, evident, si fara echivoc ?

pot sa iau, daca vrei, masura la bocanci. n-am subler, ca ti-as masura si altceva. daca ai citi mai atent forumele, ai vedea ca irina a fo banata azi-dimineata de alex. vrei, poate, sa ma duc sa-i iau si glanda?
cacato porcu'
plebeu

MessagePosté le: Mer 11 Jan 2006 1:38 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Kaloogarele a écrit:
cato porcius a écrit:
karina a écrit:

pot sa iau, daca vrei, masura la bocanci. n-am subler, ca ti-as masura si altceva. daca ai citi mai atent forumele, ai vedea ca irina a fo banata azi-dimineata de alex. vrei, poate, sa ma duc sa-i iau si glanda?

Fii boier, si da si tu un link, unde scrie ca irina a fost banata...
Calugaru' Vaxile
Tribun

MessagePosté le: Mer 11 Jan 2006 1:43 pm    Sujet du message: Répondre en citant

cato porcius a écrit:
Kaloogarele a écrit:
cato porcius a écrit:
karina a écrit:

http://spqv.vosforums.com/viewtopic.php?t=154
cacato porcu'
plebeu

MessagePosté le: Mer 11 Jan 2006 1:47 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Kaloogarele a écrit:
cato porcius a écrit:
Kaloogarele a écrit:
cato porcius a écrit:
karina a écrit:

http://spqv.vosforums.com/viewtopic.php?t=154

Avva, pai aici scrie ca s-a aprobat cererea irinei. care irina ceruse sa-i fie ras user-ul... Nu scrie nimic de banare...
Calugaru' Vaxile
Tribun

MessagePosté le: Mer 11 Jan 2006 1:55 pm    Sujet du message: Répondre en citant

cato, l-am intrebat pe alex, care mi-a zis ca toate clonele irinei or fo sterse si toate ip-urile banate.

inca odata: vrei s-o si omoram, ca sa fii multumit?
cacato porcu'
plebeu

MessagePosté le: Mer 11 Jan 2006 2:04 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Kaloogarele a écrit:
cato, l-am intrebat pe alex, care mi-a zis ca toate clonele irinei or fo sterse si toate ip-urile banate.

inca odata: vrei s-o si omoram, ca sa fii multumit?

avva, cand te-am intrebat, adica acum vreo 20 de minute, toate clonele irinei erau bine merci. Acum vad ca sunt sterse. Deci, din punctul asta de vedere, nu mai am nimic de obiectat.

Acum, daca ti-e iti face placere sa o omori, io nu o sa incerc sa te retin...
Jicol Real
Invité

MessagePosté le: Mer 11 Jan 2006 2:27 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Jicol a écrit:
cato porcius a écrit:
Brambu a écrit:
Bai, dac' sunteti seriosi si chiar vreti sa va impacati si sa refaceti comunitatea virtuala imprastiata ca iepurii atunci cind trage vinatoru' cu pusca, atunci puteti foarte bine sa va lamuriti problemele si aci si oriunde.

E pacat ca s-a ajuns aici. Si nu o sa cada nici un galon nimanui daca faceti pasi spre impacare. Dimpotriva, sunt sigura ca gestul va fi apreciat de toata lumea.

Daca in uram a cele ce veti discuta , o sa ajungeti la concluzia ca nu mai aveti loc sa respirati pe acelasi forume, atunci, da, mai sanatate si virtute
Deocamdata insa fiecare isi cam umfla muschii.

Apreciez gestul calugarelui de a intinde mina, si mi-ar placea ca si cei implicati sa lase de la ei si sa isi acorde reciproc o sansa.

Asta e, suntem diferiti. Daca vrem sa " rezistam" si sa nu ne imprastiem, trebuie sa dea fiecare ce poate, daca poate si are ce.
Astept sa va reveniti si sa ne distram virtual impreuna

Brambu

Brambule, este admirabila initiativa. Io unul nu am nimic impotriva. Dar cand avva Vaxile isi arata muschii de genul :
avva Vaxile a écrit:

ori sa fii banat de ipuri, ca sa nu mai poti sa ataci forumu' asta pe la spate.

Ma cam enervez la faze de jenul asta. Ce pana mea e aia atac pe la spate la un forum? Ne jucam pe net, asta e tot. Daca lui Jicol ii place ce face, e treaba lui. Pe mine nu ma deranjeaza. Hodoronc, tronc, la fiecare pas, cate o amenintare cu banarea.

Io am impresia ca avva Vaxile, isi ia prea in serios forumul. Exact aceasi greseala care a facut-o si Banana Split.

Atat timp cat ne jucam, totul e bine si frumos. Cand insa trecem la amenintari si aratari de muschi, deja lucrurile degenereaza.

Ai dreptate! Kakatul de Kalugare, dupa ce ne-a trimis ca pe niste vite pe toti de pe un forum pe altul, isi umfla muschii ca sa ne bage pumnul in gura! El singur ar trebui banat pentru distrugerea a trei forumuri si tararea in kakat a unui om deosebit, bananul. Dar ce sa ceri de la Imputitul de Alexandru, colegul de troaca al Kalugarului?

Ba pulilor kalugaresti, mesajul de mai sus nu'i scris de mine (desi e scris in asentimentul ideilor mele)... Cred ca'i o clona de'a Kalugarelui. Mare minune daca nu a si votat in locul meu p'aice ca sa iasa manevra cu senatorii.
Futetzi'va si prostitzi'va fratzilor... ca e loc Rolling Eyes
karina
patrician

MessagePosté le: Mer 11 Jan 2006 2:38 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Sa inceapa jocurile

Este joco sau nu este joco??
cacato porcu'
plebeu

MessagePosté le: Mer 11 Jan 2006 3:38 pm    Sujet du message: Répondre en citant

pana una alta, micuta irina, nu se lasa de jocurile ei de cacat. luati de acilea, un mic schimb pe forumul puilor de la ceamurlia...

http://www.phpbbplanet.com/forum/index.php?mforum=cuvios

cuvios a écrit:
ladyhell a écrit:
a venit si EX-croaca cu O idee acu nu stiu cat de geniala este.E cam radicala dar daca va veni una mai buna si va pot ajuta la modul cel mai serios(sa nu credeti ca fac bascalie acum, eu vorbesc serios, chiar mi-ar place sa va vad reuniti cu pretul banarii mele vesnice pe acel forum nou sau vechi)

Eu zic sa ma ofer drept oaie neagra, reclam la vosforum si telegrafu si republica alexandrului si asa se inchid focarele. Si asa nu am facut niciodata parte din gasca voastra de pe telegraf macar sa merite la ceva si persoana mea macar pe post de VINOVATA.

Asa ca la modul serios ganditi-va.

Acum aruncati cu ce aveti in dotare. Razz Razz Razz Razz

Daca vrei parerea mea sincera, iti spun : nu reclama nimic. Lasa-ne sa ne rezolvam cum putem noi treaba asta.

Mi se pare o magarie ce vrei sa faci. Sincer. Mai ales, ca prin reclamatia asta, lovesti si in ceea ce numesti tu prietenul tau, Kalugarele...

Ideile astea tampite iti vin spontan ?

PS: daca doresti sa ramai pe acest forum, bine. Daca nu, iarasi bine. It's up to you !

http://www.phpbbplanet.com/forum/viewtopic.php?p=950&mforum=cuvios#950
Alexandru
Pulete de serviciu

MessagePosté le: Mer 11 Jan 2006 3:46 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Mda, si vorba Karinei, ce o sa reclame? Ca i s-a zdrentuit gaoaza în public? Daca citesti regulamentul de la vosforums, ca sa se suspende un forum trebuie sa încalci legea franceza. Si nu prea vaz unde s-a comis.
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> CERERI DE ÎNSCRIERE Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Aller à la page Précédente  1, 2, 3  Suivante
Page 2 sur 3

Sauter vers:  
Vous pouvez poster de nouveaux sujets dans ce forum
Vous pouvez répondre aux sujets dans ce forum