Senatus Populusque Virtualus Index du Forum
Senatus Populusque Virtualus
Republica Virtuala

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs   S'enregistrerS'enregistrer 
 ProfilProfil   Se connecter pour vérifier ses messages privésSe connecter pour vérifier ses messages privés   ConnexionConnexion 
rubrica de impacari
Aller à la page Précédente  1, 2, 3  
Voir le sujet précédent .::. Voir le sujet suivant  
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> CERERI DE ÎNSCRIERE
Auteur Message
Jicol cel REAL
Invité

MessagePosté le: Mer 11 Jan 2006 3:49 pm    Sujet du message: FORUM DE ESCROCI Répondre en citant

Asta e un forum de escroci!! De banditi ordinari!! Replica lui Jicol Real NU e scrisa de mine! Kakatul de Kalugare vrea sa discrediteze pe ADEVARATUL Jicol. Clonele lui jegoase s-au bagat peste tot. Dobitoci si cretini numa pe forumu' asta de luzari si handicapati! Dati-va muie unu' la altu' in timp ce Kalugarele va fute cu clonele lui!
Jicol cel REAL MADRID
Invité

MessagePosté le: Mer 11 Jan 2006 3:56 pm    Sujet du message: Re: FORUM DE ESCROCI Répondre en citant

Jicol cel REAL a écrit:
Asta e un forum de escroci!! De banditi ordinari!! Replica lui Jicol Real NU e scrisa de mine! Kakatul de Kalugare vrea sa discrediteze pe ADEVARATUL Jicol. Clonele lui jegoase s-au bagat peste tot. Dobitoci si cretini numa pe forumu' asta de luzari si handicapati! Dati-va muie unu' la altu' in timp ce Kalugarele va fute cu clonele lui!

Ba muist nesimtit, nu ti-e rusine sa scrii cu numele altora, Kalugare handicapat ce esti! Muie si tie si la toata familia!
Jicol cel REAL SOCIEDAD
Invité

MessagePosté le: Mer 11 Jan 2006 3:57 pm    Sujet du message: Re: FORUM DE ESCROCI Répondre en citant

Jicol cel REAL MADRID a écrit:
Jicol cel REAL a écrit:

Ba muist nesimtit, nu ti-e rusine sa scrii cu numele altora, Kalugare handicapat ce esti! Muie si tie si la toata familia!

Boschetarii dreq ...
karina
patrician

MessagePosté le: Mer 11 Jan 2006 4:09 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Joco, esti de groaza. Vezi, de-aia mi-era mie dor de tine. Bai, mi-a stat cireasa-n git, pe bune si pe REAL Laughing Laughing

Ia mai baga niste mesaje si de la real zaragoza, real valladolid si ca bomboana pe coliva, unul de la RealPlayer Laughing Laughing
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé
Carmen
Senator

MessagePosté le: Mer 11 Jan 2006 4:20 pm    Sujet du message: Répondre en citant

karina a écrit:

Joco, esti de groaza. Vezi, de-aia mi-era mie dor de tine. Bai, mi-a stat cireasa-n git, pe bune si pe REAL Laughing Laughing

Ia mai baga niste mesaje si de la real zaragoza, real valladolid si ca bomboana pe coliva, unul de la RealPlayer Laughing Laughing

In afara faptului ca te invidiez penca ai cirese...mie mi-a stat rasuflarea... REALmente bestial! Laughing Laughing Laughing Laughing
karina
patrician

MessagePosté le: Mer 11 Jan 2006 4:22 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Alexandru a écrit:
Mda, si vorba Karinei, ce o sa reclame? Ca i s-a zdrentuit gaoaza în public? Daca citesti regulamentul de la vosforums, ca sa se suspende un forum trebuie sa încalci legea franceza. Si nu prea vaz unde s-a comis.

Lasati-o bre oameni buni sa-si faca damblalele si sa reclame ce vrea si pe unde vrea, ca o sa se aleaga doar cu chestia aia virtuala de se lauda ca o are in dotare Razz

Da' apropo, de ce a fost banata?? Eu am priceput doar ca i-a fost sters userul/ii, la cererea ei. Dar nu ca ar fi fost banata pe ip. Asta nu mi se pare frumos. Pai ce facem?? Il infieram cu mindrie revolutionara pe banan ca face asta si cu prima ocazie procedam si noi la fel??
karina
patrician

MessagePosté le: Mer 11 Jan 2006 4:29 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Carmen a écrit:
karina a écrit:

In afara faptului ca te invidiez penca ai cirese...mie mi-a stat rasuflarea... REALmente bestial! Laughing Laughing Laughing Laughing

Of, lasa-ma, ca creca azi ma invirtesc de o indigestie Rolling Eyes

Am fost sa cumpar piine de la supermarket si din greseala imi cad okii si pe cosul de cirese pe care il ignor cu obstinatie de mai bine de o luna de cind a ajuns la nesimtitul pret de 17,... euro pe kil. Si sa vezi surpriza: 1,97 euro azi. Mi-au iesit okii din cap exact asa Shocked
Am crezut ca or fi incurcat aia cifrele la tablite, ca o fi macar un 10 euro, asa ca m-am dus la casa si am intrebat. Cind mi s-a confirmat ca nu era greseala m-am intors chitita la cos si l-am acaparat. Nici nu vreau sa spun cite kile am cumparat, ca mi-e jena vazind ce-a mai ramas din ele Mr. Green
Barbatu-meu s-a multumit sa ia o minutza si sa si le spele constiincios la robinet in vederea consumarii. Io continui sa fac ravagii direct din punga si daca nu ma opreste cineva, io una nu singura nu pot Laughing Laughing
Carmen
Senator

MessagePosté le: Mer 11 Jan 2006 4:43 pm    Sujet du message: Répondre en citant

karina a écrit:
Carmen a écrit:
karina a écrit:

Of, lasa-ma, ca creca azi ma invirtesc de o indigestie Rolling Eyes

Am fost sa cumpar piine de la supermarket si din greseala imi cad okii si pe cosul de cirese pe care il ignor cu obstinatie de mai bine de o luna de cind a ajuns la nesimtitul pret de 17,... euro pe kil. Si sa vezi surpriza: 1,97 euro azi. Mi-au iesit okii din cap exact asa Shocked
Am crezut ca or fi incurcat aia cifrele la tablite, ca o fi macar un 10 euro, asa ca m-am dus la casa si am intrebat. Cind mi s-a confirmat ca nu era greseala m-am intors chitita la cos si l-am acaparat. Nici nu vreau sa spun cite kile am cumparat, ca mi-e jena vazind ce-a mai ramas din ele Mr. Green
Barbatu-meu s-a multumit sa ia o minutza si sa si le spele constiincios la robinet in vederea consumarii. Io continui sa fac ravagii direct din punga si daca nu ma opreste cineva, io una nu singura nu pot Laughing Laughing

Aouleu! Pai daca-s spaniole sint sigur tratate cu cine stie ce otravuri ..Mr. Green ..Ar trebui sa le speli, macar te consolezi ca suprafatza ii curata... Laughing
Io oricum nu le-as putea minca fara sa se reincarneze, apropos indigestie... ca m-a cotropit o gripaaa...posesiva rau. Nik nu lasa pe linga ea. Evil or Very Mad
anonimus
Lictor

MessagePosté le: Mer 11 Jan 2006 7:38 pm    Sujet du message: Répondre en citant

cato porcius a écrit:
Atat timp cat ne jucam, totul e bine si frumos. Cand insa trecem la amenintari si aratari de muschi, deja lucrurile degenereaza.

de acord cu tine

(n-am incotro, trebuie sa fiu Razz Razz Razz )
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> CERERI DE ÎNSCRIERE Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Aller à la page Précédente  1, 2, 3
Page 3 sur 3

Sauter vers:  
Vous pouvez poster de nouveaux sujets dans ce forum
Vous pouvez répondre aux sujets dans ce forum