Senatus Populusque Virtualus Index du Forum
Senatus Populusque Virtualus
Republica Virtuala

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs   S'enregistrerS'enregistrer 
 ProfilProfil   Se connecter pour vérifier ses messages privésSe connecter pour vérifier ses messages privés   ConnexionConnexion 
scrisoare catre MOS CRACIUN
Aller à la page 1, 2  Suivante  
Voir le sujet précédent .::. Voir le sujet suivant  
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> De cotidiae
Auteur Message
killer
Invité

MessagePosté le: Sam 17 Déc 2005 7:29 am    Sujet du message: scrisoare catre MOS CRACIUN Répondre en citant

aici se depun scrisorile catre MOS CRACIUN, de catre cei destul de naivi sa creada ca cineva i le va indeplini cat si de cei ce stiu sigur ca MOS CRACIUNUL e un miraj dar o fac cu un scop.
diabolique
Invité

MessagePosté le: Sam 17 Déc 2005 7:40 am    Sujet du message: Répondre en citant

Citation:
- draga Mos Craciun, pentru anul mi-as dori sa-l faci pe ANONIM , stii tu cine e, sa se impace cu el insusi. Mi-e tare dor de ANONIMUL fara masca..
Irina123
- draga Irina123, esti tampita sau te faci? Ce vrei, sa stric o asa relatie super-extra intre ANONIM si mirajul unei noi inchizitii mondiale. Iti aduc un diamant si lasa-l in pace pe ANONIM. Idioat-o!
Mos Craciun
killer
Invité

MessagePosté le: Mar 27 Déc 2005 12:28 am    Sujet du message: Répondre en citant

mos craciun as dori sa aduci anul viitor:

- kaloogarului - solutii pentru poporul sau
- alexandrului - un munte de .... ceea ce ofera (ca sa aibe ce oferi) Wink forumistilor lui
- lui cato porcius - un stat democratic unde el sa fie calaul sef
- karinitei - mult "cascaval" si "electricitate", niste "pricepere"(putere de a intelege, sau macar de a alege), asa vreo cativa munti.
- carmencitei - un munte de ajutor si vesnic timp
- lui tradoro - mai multe certitudini, niste noi crezuri
- anonimus - o caruta de raspunsuri
- lui petros - definitia exacta a democratiei de la mama ei, discernamant la asigurarea dreptului la exprimare libera, sa apere forumul de huligani(el stie ce or fi astia)
- lui pribeag - noi meleaguri
- lui satany - niste certitudini
- lui mobudu - sanatate maxima
- tartorului - niste pizdele in senat
- irinei123 - pauze mai lungi, un dop care sa tina piept exploziei, un iatagan din aliaj indestructibil, si baterii care sa tina o vesnicie
- lui obelix - o noua planeta ca cea din imaginatia lui,unde el sa fie seful haremului
- bastet - un forum unde sa fie un anonimat complet
- vespasian - acel "ceva" sa umple acel gol
- obesrvatorului - multa intelepciune, rabdare, incredere
- dragoselului - multe cumetre si muzica
- barbului - o pereche de ochelari (nu de cal) Wink
- lui diabolique - sa i se reintregeasca familia, sa-si traiasca visele chiar daca e departe de prieteni fizic, ii doresc sa invete sa utilizeze internetul ca sa micsoreze distanta intre noi.
- columnei - o pereche de ochelari pentru a-si vedea interesele ei si interesele altora
- iar mie - ............................ o treime Wink, multa intelepciune ca pentru restul exista mastercard Wink

Dernière édition par killer le Mar 27 Déc 2005 1:07 am; édité 3 fois
OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Mar 27 Déc 2005 12:36 am    Sujet du message: Répondre en citant

killer a écrit:

...........
- iar mie - ............................ o treime Wink

...sa dea mos craciun
la fiecare ce merita
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé
OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Mar 27 Déc 2005 12:51 am    Sujet du message: Répondre en citant

killer a écrit:

, multa intelepciune ca pentru restul exista mastercard Wink

.. da , sant lucruri pe care nu le poti obtine cu un card..
si pe care iti doresc din tot sufletul sa le obtii
Carmen
Senator

MessagePosté le: Mar 27 Déc 2005 12:57 am    Sujet du message: Répondre en citant

Citation:
carmencitei - un munte de ajutor si vesnic timp

Eu nu cred in Mos Craciun!

Daca vreau ceva, imi procur singurica. Ajutor...o femeie ( cit un munte Laughing ) in casa, 8 euro pe ora. Si...chiar si timp (nu aduce anu` cit aduce ceasu Embarassed )...la timpul potrivit. Yessssssssss!
killer
Invité

MessagePosté le: Mar 27 Déc 2005 1:09 am    Sujet du message: Répondre en citant

Carmen a écrit:
Citation:
carmencitei - un munte de ajutor si vesnic timp

Daca vreau ceva, imi procur singurica. Ajutor...o femeie ( cit un munte Laughing ) in casa, 8 euro pe ora. Si...chiar si timp (nu aduce anu` cit aduce ceasu Embarassed )...la timpul potrivit. Yessssssssss!

e bine ca totusi - crezi in tine (in ceva totusi) sunt oameni care nu cred in nimic, ei sunt condamnati la indoieli toata viata.(mai rau ca ei nu au aflat asta inca)

Pacat ca nu crezi in Mos Craciun, asta explica multe. Wink
OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Mar 27 Déc 2005 1:10 am    Sujet du message: Répondre en citant

Carmen a écrit:

dezamagire..., caci Mos Craciun totusi crede in tine
anonimus
Lictor

MessagePosté le: Mar 27 Déc 2005 8:32 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Danke, bune si raspunsuri de la mosul, daca altfel nu se poate
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Tartoru
Supervizor electoral

MessagePosté le: Mer 28 Déc 2005 12:04 am    Sujet du message: Répondre en citant

killer a écrit:
- tartorului - niste pizdele in senat

Ei, nu neaparat NUMAI in senat! Embarassed
Carmen
Senator

MessagePosté le: Mer 28 Déc 2005 12:23 am    Sujet du message: Répondre en citant

OBSERVATORUL a écrit:
Carmen a écrit:

Oooohhh! Crying or Very sad
Daca nu m-ar impiedica rimelul, mai c-as varsa o lacrima... Laughing...
irina123
Invité

MessagePosté le: Ven 06 Jan 2006 3:41 am    Sujet du message: Répondre en citant

.....................

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:31 am; édité 1 fois
Livia
patrician

MessagePosté le: Ven 06 Jan 2006 7:13 am    Sujet du message: Répondre en citant

Carmen a écrit:
OBSERVATORUL a écrit:
Carmen a écrit:

Ia sa-i scrii de pe acum lui Mos Craciun, sa-ti aduca un Waterproof Mascara ! Si mai mult decat atat, nu uita... sa fii "cuminte" anul asta in bucataria lui Chippy ! Wink Laughing
Carmen
Senator

MessagePosté le: Ven 06 Jan 2006 1:25 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Livia a écrit:
Carmen a écrit:
OBSERVATORUL a écrit:
Carmen a écrit:

Ia sa-i scrii de pe acum lui Mos Craciun, sa-ti aduca un Waterproof Mascara ! Si mai mult decat atat, nu uita... sa fii "cuminte" anul asta in bucataria lui Chippy ! Wink Laughing

Auoleu! Auoleu! Asta-i un presentiment? Laughing

Mai degraba o sa-i scriu Mosului sa-mi aduca o crema calmanta ...impotriva mincarimilor de degetzele..Ca-n rest, bucataria aia, chiar si renovata, s-a transformat, pentru mine, intr-un imens congelator in care nu gasesc ingredientul care-mi trebuie.
Livia
patrician

MessagePosté le: Sam 07 Jan 2006 7:42 am    Sujet du message: Répondre en citant

Carmen a écrit:
Livia a écrit:
Carmen a écrit:
OBSERVATORUL a écrit:
Carmen a écrit:

Auoleu! Auoleu! Asta-i un presentiment? Laughing

Mai degraba o sa-i scriu Mosului sa-mi aduca o crema calmanta ...impotriva mincarimilor de degetzele..Ca-n rest, bucataria aia, chiar si renovata, s-a transformat, pentru mine, intr-un imens congelator in care nu gasesc ingredientul care-mi trebuie.

Waterproof Mascara iti doresc sa folosesti doar cand razi cu lacrimi pe diverse forumuri. Cool

Uita de crema calmanta si nu te priva de la placeri ... have fun ! Wink Laughing
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> De cotidiae Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Aller à la page 1, 2  Suivante
Page 1 sur 2

Sauter vers: