Senatus Populusque Virtualus Index du Forum
Senatus Populusque Virtualus
Republica Virtuala

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs   S'enregistrerS'enregistrer 
 ProfilProfil   Se connecter pour vérifier ses messages privésSe connecter pour vérifier ses messages privés   ConnexionConnexion 
:up
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4, 5, 6  Suivante  
Voir le sujet précédent .::. Voir le sujet suivant  
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> Luptele Irinei
Auteur Message
Obelix
patrician

MessagePosté le: Mar 03 Jan 2006 6:44 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Miss Piggy de care tocmai ne ocupam... si nu ma refer la fizic, care de fapt mi-e paralel... Rolling Eyes
Carmen
Senator

MessagePosté le: Mar 03 Jan 2006 7:07 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Obelix a écrit:
Miss Piggy de care tocmai ne ocupam... si nu ma refer la fizic, care de fapt mi-e paralel... Rolling Eyes

Suferi de personalitate multipla sau ai doua pule? Laughing
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé
Obelix
patrician

MessagePosté le: Mar 03 Jan 2006 7:54 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Nope... am prieteni bine infipti in varful... piramidei Laughing Pe ei contam de fapt... Laughing
Carmen
Senator

MessagePosté le: Mar 03 Jan 2006 8:29 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Obelix a écrit:
Nope... am prieteni bine infipti in varful... piramidei Laughing Pe ei contam de fapt... Laughing

In traducere libera asta inseamna ca-ti futi prietenii? Rolling Eyes
irina123
Invité

MessagePosté le: Mar 03 Jan 2006 9:17 pm    Sujet du message: Re: "draga" mnele admin - DEDICATIE SPECIALA Répondre en citant

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:42 am; édité 1 fois
irina123
Invité

MessagePosté le: Mar 03 Jan 2006 10:13 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:42 am; édité 1 fois
Obelix
patrician

MessagePosté le: Mer 04 Jan 2006 5:34 am    Sujet du message: Répondre en citant

Ignore me, nu sunt de nivelul oricarei frustrate mioritice Evil or Very Mad
cacato porcu'
plebeu

MessagePosté le: Mer 04 Jan 2006 9:51 am    Sujet du message: Re: "draga" mnele admin - DEDICATIE SPECIALA Répondre en citant

irina123 a écrit:
Carmen a écrit:

Irina, chiar daca o sa vorbesc singura, nu-i bai...Ete, am LIBERTATEA de a alege ceea ce ma face fericita si daca n-o sa-ti convina ceea ce scriu, ai tot dreptul sa ma injuri...poti sa ma si trimiti unde vrei, e un forum liber si scriu ce VREA pstelutze mea. Pardon, pula mea...ca parca nu intzelegeai cuvintul... Nah, ca sa vezi, intr-adevar, ce-i o pacoste...
BTW...Cind dreaq tzi-am zis io ca esti o pacoste, dragutzo?
Shocked

nu te mai injur.....iti spun ca te iubesc ca sa aibe obelix ce abera, cum ca mi-ai dat passwordul. (cum spune el mai jos intr-o pasa paranoica)

obelix alias sorinelu' a écrit:

Of course, nu te asteptai la asta Question
PS ai cedat si tu user-password stim noi cui Question Laughing Laughing Laughing

Dar eu am o varianta cu care sa ne jucam: daca cumva kaloogarul te tradeaza sorinelu si se joaca cu mintisoara ta. Dar ce zici ca prietenii tai acum sunt in ograda ta. Iar chestia cu alexandru si clonele fu asa o joaca?????(acu alexandre nu considera ca vorbesc in numele tau ci eu ma joc un pic cu mintisoara lui obelix).
Si tu erai pionul din partida de sah care trebuie sa pice in curand????

Mai obelix, ai reusit sa-mi trezesti profunda mea mila vesnica. Nu te credeam atat de limitat.Da-mi voie sa visez ca sorinelu are un sufletel mic si dulce in ciuda cacatului de mi-l ofera chiar daca el acum a inceput sa faca monologuri.

Mai Obelix e unica data cand iti fac o invitatie pe bune,sa lasi dracului orgoliul ala al tau si vino pe messanger(daca nu-l ai si vrei trimite-mi un mp si ti-l dau) si hai sa fara val, fara muie, fara cacat sa discutam ca doi adulti ce suntem.

Zici tu ca lupta asta duce undeva???? Merita eforul??? Daca merita sa te faci de tot kakatul continua, daca nu vezi nici o finalitate(asa cum vad eu) atunci vino intreba si ti se va raspunde. Eu am facut asta cu multi de pe telegrafu. Sa le fie de bine si respectul la toti de au incercat sa-si faca timp pentru kakatul si nimeniul Irina123.

Daca mi-au acordat increderea acum ei sunt cei castigati. Daca nu au facut-o tot ei sunt castigati.
Pentru ca macar au incercat.
Deasi stiu ca nu o sa faci asta, sau daca o sa o faci o vei face pentru acealsi motiv pentru care a facut-o cuviosu o data. Dar stiu ca exista o sansa 1% ca tu sa ma crezi. Intr-adevar nu cred indeajuns in acel 1%. Dar sunt deschisa si vreau sa invat cum e ala 1% ca ai putea sa nu mai fii asa orb si sa vezi dincolo de cuvinte.

Eu mi-am luat libertatea sa mananc acum cacat cu polonicul cum spusesi tu undeva. M-am riscat sa ma calc pe cuvantul dat ca nu m-ai vorbesc cu tine, numai pentru acel 1% ca poate ai sa vezi.pentru ca mie chiar imi pasa de tine, culmea si nu vreau ca mai incolo sa se treazeasca si altii de pe telegrafu si sa fie curiosi si sa vada ca nu sunt asa cum eu si cu tine sa construim imaginea irinei123. Ce o sa faci? O sa spui pe rand ca sunt clonele mele, ca mi-au dat passordul, ca i-am bagat in piramida mea melemuista...sau ce o sa-ti construiasca mintisoara ta.

Eu vreau sa te opresti sa te mai faci de ras fata de prieteni.

Daca nu ridici manusa, inseamna ca chiar nu meriti atentia mea. Asa ca fii si tu barbat o data in viata ta fata de mine si promit sa eu o sa-mi scot platosa de femeie barbata.
Apoi daca vrei sa continuam sa ne jucam de-a ce am lasat acum cu placere, dar macar atunci o sa stiu ca o faci cu cap, nu lovind in prietenii tai.

FA melemuisto, iar ai ne arati ca ai avut si la psihologie 3... Vrei sa recuperezi aici ce n-ai invatat in facultate, cand erai ocupata sa te futi ?
Carmen
Senator

MessagePosté le: Mer 04 Jan 2006 10:47 am    Sujet du message: Re: "draga" mnele admin - DEDICATIE SPECIALA Répondre en citant

cato porcius a écrit:

FA melemuisto, iar ai ne arati ca ai avut si la psihologie 3... Vrei sa recuperezi aici ce n-ai invatat in facultate, cand erai ocupata sa te futi ?

Laughing
Bestial! Pai, mah...pe baza principiului astuia, io creca tu in facultate ai postit.
cacato porcu'
plebeu

MessagePosté le: Mer 04 Jan 2006 10:49 am    Sujet du message: Re: "draga" mnele admin - DEDICATIE SPECIALA Répondre en citant

Carmen a écrit:
cato porcius a écrit:

Laughing
Bestial! Pai, mah...pe baza principiului astuia, io creca tu in facultate ai postit.

Da, ai stat pe langa pula mea ca sa constati treaba asta ?
Carmen
Senator

MessagePosté le: Mer 04 Jan 2006 1:21 pm    Sujet du message: Re: "draga" mnele admin - DEDICATIE SPECIALA Répondre en citant

cato porcius a écrit:
Carmen a écrit:
cato porcius a écrit:

Laughing

Da, ai stat tu pe linga ...a ei? Wink
cacato porcu'
plebeu

MessagePosté le: Mer 04 Jan 2006 1:35 pm    Sujet du message: Re: "draga" mnele admin - DEDICATIE SPECIALA Répondre en citant

Carmen a écrit:
cato porcius a écrit:
Carmen a écrit:
cato porcius a écrit:

Laughing

Nu. Ma bazez pe afirmatiile ei... Din care rezulta ca in facultate era foarte ocupata. Atat de ocupata ca nu avea deloc timp pentru invatatura.

Desigur, e meritorie incercarea tarzie de a mai recupera ceva, acum, post mortem. Prin aceste pseudo-experimente dubioase, pe care melemuista le face Laughing
Carmen
Senator

MessagePosté le: Mer 04 Jan 2006 2:53 pm    Sujet du message: Re: "draga" mnele admin - DEDICATIE SPECIALA Répondre en citant

cato porcius a écrit:
Carmen a écrit:
cato porcius a écrit:
Carmen a écrit:
cato porcius a écrit:

Laughing

Nu. Ma bazez pe afirmatiile ei... Din care rezulta ca in facultate era foarte ocupata. Atat de ocupata ca nu avea deloc timp pentru invatatura.

Desigur, e meritorie incercarea tarzie de a mai recupera ceva, acum, post mortem. Prin aceste pseudo-experimente dubioase, pe care melemuista le face Laughing

Draga, io n-o cunosc intr-atit de... profund... Laughing
Iar afirmatiile ei le-am citit ...diagonal. In orice caz, te sfatuiesc sa nu te mai bazezi pe afirmatiile pe care le scrie cineva pe un forum.Uite un exemplu:eu sint barbatoasa, cred ca sint detinatoarea adevarului absolut, sint intriganta si umblu cu fitile. Ramine, in cazul asta, la latitudinea ta sa crezi ce doresti. Wink

P.S. Retzetele pe care le scriu poti sa le iei de bune...Sint probate.
Carmen
Senator

MessagePosté le: Mer 04 Jan 2006 8:53 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Cato,...mi-am adus aminte de o intimplare forumistica...Apropos veridicitatea situatiilor.. Laughing

Scriam odata pe un forum pe care isi etala muschii si un personaj care cica era bolnav...incurabil si care, intr-o buna zi, a scris un fel de mesaj de adio...Cica sa ducea sa-si faca o operatie foarte dificila si pentru ca nu se stia daca mai revine vreodata pe forum...si-a luat la revedere de la useri. Eiii...sa fi vazut ce lacrimi si ce durere pe useritze...Ce mesaje de incurajare, ce urari de insanatosire grabnica. Ce mai! Au pus muzica, au facut party de despartire...A fost suuuper! Laughing
Chestia este ca cica baiatul nu era bolnav...Cel putin, nu de cancer.
Dar fetele nu stiau asta si-au plins si l-au compatimit.
Si intr-o seara, gindindu-ma la situatia asta ...m-a pus aghiutza si am scris un mesaj de adio, un fel de parodie a celui scris de individ....Am scris ceva de genul...ca o sa dispar o vreme de pe forum pentru ca ma duc sa-mi fac o operatie extrem de dificila, vreau sa-mi grefez materie cerebrala in regiunea pubiana ca sa gindesc si eu ca unii barbati.
Era un misto la adresa tipului care facea atita caz de boala-i inchipuita.
L-am scris si m-am dus la culcare.
Eh, a doua zi, dimineatza, ce crezi ca-mi vad ochii, deschizind forumul? Shocked
Au fost useri care au luat mesajul meu de bun si mi-au urat insanatosire grabnica ( da`, uite ca nici acum nu am ajuns la performantza asta Laughing ) si m-au compatimit, pe citeva thread-uri...chiar si in ciuda anumitor aluzii "finutze" venite din partea altor useri (cum ar fi, sa caute mai intii in dex. sensul cuvintului cerebral).
So... cam asta este situatia pe net...
Calugaru' Vaxile
Tribun

MessagePosté le: Jeu 05 Jan 2006 2:03 am    Sujet du message: Répondre en citant

asta ... e serios sau e tzeapa? daca e pe bune, vreau si io sa stiu cine te incuraja Mr. Green
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> Luptele Irinei Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4, 5, 6  Suivante
Page 2 sur 6

Sauter vers: