Senatus Populusque Virtualus Index du Forum
Senatus Populusque Virtualus
Republica Virtuala

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs   S'enregistrerS'enregistrer 
 ProfilProfil   Se connecter pour vérifier ses messages privésSe connecter pour vérifier ses messages privés   ConnexionConnexion 
:up
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4, 5, 6  Suivante  
Voir le sujet précédent .::. Voir le sujet suivant  
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> Luptele Irinei
Auteur Message
Obelix
patrician

MessagePosté le: Sam 07 Jan 2006 9:22 am    Sujet du message: Répondre en citant

Asi zice chiar...

Obelix
patrician

MessagePosté le: Sam 07 Jan 2006 9:23 am    Sujet du message: Répondre en citant

Si nu sunt singurul...

Obelix
patrician

MessagePosté le: Sam 07 Jan 2006 9:31 am    Sujet du message: Répondre en citant

Ba chiar si fidelii tai prieteni de pe net (care dracu se recunoaste aici... Rolling Eyes )

irina123
Invité

MessagePosté le: Sam 07 Jan 2006 9:32 am    Sujet du message: Répondre en citant

mai sorinelu la tine cuvantul Stop stiu ca nu este in dictionar.

de ce oare nici macar nu ma mai determina nici macar sa mai injur pe acest forum...nici macar mizerii nu mi se mai trezesc????? Rolling Eyes Rolling Eyes

P.S. Cineva inteligent a formulat intrebarea, nu eu. Mr. Green
Obelix
patrician

MessagePosté le: Sam 07 Jan 2006 9:35 am    Sujet du message: Répondre en citant

Uite ca ai si un admirator... a fost greu sa dau de al, dar am reusit performanta... Rolling Eyes

Obelix
patrician

MessagePosté le: Sam 07 Jan 2006 9:38 am    Sujet du message: Répondre en citant

irina69 a écrit:

UITE CA NU

de ce oare nici macar nu ma mai determina nici macar sa mai injur pe acest forum...nici macar mizerii nu mi se mai trezesc????? Rolling Eyes Rolling Eyes

POATE CA DORESTI SA PLECI SI EU TE RETIN

PAI EVIDENT CA MAI INTELIGENT, NICI NU E GREU DE GASIT... IEI UN TIGAN MANELIST DIN BODEGA, AI 99% SANSE SA NU GRESESTI

irina123
Invité

MessagePosté le: Sam 07 Jan 2006 9:41 am    Sujet du message: Répondre en citant

irina123
Invité

MessagePosté le: Sam 07 Jan 2006 9:49 am    Sujet du message: Répondre en citant

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:44 am; édité 1 fois
karina
patrician

MessagePosté le: Sam 07 Jan 2006 11:23 am    Sujet du message: Répondre en citant

irina123 a écrit:
si eu m-am gandit (oare is bolnava Rolling Eyes Rolling Eyes ) ca atunci cand scumpul nostru alexandru va veni pe sfantul pamant al iubitei lui republica la care se gandeste atat de profund va avea nevoie sa vada aceeasi republica insa infloritoare.

Cum sunt draguta de cand i am in love m-am gandit si la el.

DEDICATIE SPECIALA DRAGUL MEU ALEXANDRU:

http://rapidshare.de/files/10558843/JULIO_IGLESIAS_-_Felicidades.mp3.html

PENTRU a intelege dedicatie si sa o vezi prin ochii mei necesita mai mult decat sa stii spaniola. Wink Wink In istoria povestita pe muzica ca si aici esti THE BOSS (la rey de los payasos). Sper sa STII cum sa o s-o a"m(n)imezi" acum. Mr. Green

Regret sa te dezamagesc, irinuco, dar ma indoiesc ca alex a devenit, fie si pt un moment sclavul tau, sau ca si-a pierdut somnul, calmul si pacea din cauza ta, chiar daca te numeri printre reprezentantele sexului feminin carora li se adreseaza baietii in cintecul asta Rolling Eyes

PS. Corect este el rey de los payasos si nu are nimic de-a face cu vreun boss de nici o culoare, in contextul melodiei ma refer.

PPS. Frumoasa melodie, n-o stiam, ma intreb cu cine cinta julio in duet ca n-am reusit sa identific vocea.
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé
Obelix
patrician

MessagePosté le: Sam 07 Jan 2006 12:39 pm    Sujet du message: Répondre en citant

http://www.musiccdvideo.net/music/julio_iglesias-884/moments_libra_cd-4593.html
irina123
Invité

MessagePosté le: Sam 07 Jan 2006 8:48 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:44 am; édité 1 fois
OBSERVATORUL
observator de oua

MessagePosté le: Dim 08 Jan 2006 2:11 am    Sujet du message: Répondre en citant

salut prezenta tartorului ca supervisor aici pe Republica

intr-adevar a reusit sa castige pe langa increderea mai-marilor si simpatia, sant convins, a cetatenilor din Republica
pt mine e un prim semn ca lucrurile pot prin un pic de vointa sa mearga pe fagasul drept

ps.
imi pare rau ca nu am putut posta aceasta bine-intampinare pe Dezbateri, acolo unde poate isi avea mai bine locul
de asemenea nu m-ar indispune si niste esplicatii in leg cu faptul de ce nu pot si eu posta si acolo prin retragerea dreptului de a ma mai numi patrician

TRAIASCA DEMOCRATIA
SI TOTI CEI CARE O SUSTIN
irina123
Invité

MessagePosté le: Dim 08 Jan 2006 2:37 am    Sujet du message: Répondre en citant

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:45 am; édité 1 fois
Obelix
patrician

MessagePosté le: Dim 08 Jan 2006 9:42 am    Sujet du message: Répondre en citant

OBSERVATORUL a écrit:

de asemenea nu m-ar indispune si niste esplicatii in leg cu faptul de ce nu pot si eu posta si acolo prin retragerea dreptului de a ma mai numi patrician

*
Nu ai decat sa iti pui clona principala sa spuna ceea ce are de spus...
karina
patrician

MessagePosté le: Dim 08 Jan 2006 10:12 am    Sujet du message: Répondre en citant

irina123 a écrit:
uite sus ce am scris mare si rosu. Daca iei cuvintel cu cuvintel karinita e o poveste de amor. (amor este si pe acest forum...ce pacat ca nu pentru oameni ci pentru un amarat forum virtual din care daca plec oamenii pentru ca nu ai grija sa nu-i ranesti, ramai sa-ti faci laba singur la pula pe care ai pus-o sa gandeasca in locul inimii sau a neuronilor).

Irino, esti grozava. Tu nici cind gresesti nu poti sa recunosti Laughing Laughing
In cintec este vorba despre barbatii care multumesc tuturor femeilor pt simplul fapt ca exista si le-au facut viata mai mult sau mai putin amara Mr. Green . Revin cu precizarea ca ma indoiesc ca alex (dat fiind faptul ca lui i-ai dedicat melodia) multumeste cuiva existenta ta terestra sau virtuala Wink

irina123 a écrit:
Si sa n-ai impresia ca eu spun ca barbatii sunt niste insensibili sau nu gandesc, ci doar o mica parte, aia de gandesc cu pula(culmea.....nu pentru a provoca un orgasm fie el chiar si personal). Eu sunt de parere ca barbatii au mai multa inima decat cea mai sensibila femeie(si te rog eu nu-mi veni cu contra argumente, pentru ca nu asta era ideea topicului) si mai multa minte decat cea mai inteligenta femei......dar pentru asta barbatul TREBUIE SA VREA.

N-am nici o impresie ca ai spune ceva, de fapt chiar din contra Mr. Green

irina123 a écrit:
Din pacate daca intr-adevar stii spaniola cu adevarat ai sa vezi ca e ceva la plural acolo si-ti mai trebuie si ALTCEVA sa intelegi de fapt ca sclavul nu era Alex....ci ........ e prea grele karinita.

Nu stiu la ce pluralitate te referi, io doar ti-am precizat ca este corect "el rey de los payasos", particula "la" fiind pt genul feminin. Pluralul este "los reyes de los payasos", oricum, asa ca nu pricep la ce te referi. "Altceva" nu am.

irina123 a écrit:
Te rog eu mult stiu ca neamul soricescu are acest obicei dar zic ca uneori tacerea spune mai multe.(si sa nu ti se electrocuteze codita acum:love ca nu am spus nimic rau)

Aolio, irina, daca ai aplica si la tine chestia asta cu tacerea, pe multi ai mai ferici pe-aici Mr. Green
Si stai linistita, codita mea e blegita acum, m-au "inmuiat" sarbatorile Rolling Eyes

irina123 a écrit:
karina a écrit:

PPS. Frumoasa melodie, n-o stiam, ma intreb cu cine cinta julio in duet ca n-am reusit sa identific vocea.

nici eu desi tind sa cred ca e alexandro fernandez uneori.Dar e D.Pedro Vargas cum ne aratase Sorinelul.(apropo mercy Wink )

Alejandro Rolling Eyes
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> Luptele Irinei Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4, 5, 6  Suivante
Page 4 sur 6

Sauter vers: