Senatus Populusque Virtualus Index du Forum
Senatus Populusque Virtualus
Republica Virtuala

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs   S'enregistrerS'enregistrer 
 ProfilProfil   Se connecter pour vérifier ses messages privésSe connecter pour vérifier ses messages privés   ConnexionConnexion 
:up
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4, 5, 6  Suivante  
Voir le sujet précédent .::. Voir le sujet suivant  
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> Luptele Irinei
Auteur Message
Alexandru
Pulete de serviciu

MessagePosté le: Dim 08 Jan 2006 2:48 pm    Sujet du message: Répondre en citant

irina123 a écrit:
[...]
Eu acum am luat LUPA [...]

Esti sigura ca nu ai facut un typo?

Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé
irina123
Invité

MessagePosté le: Dim 08 Jan 2006 3:19 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:45 am; édité 1 fois
irina123
Invité

MessagePosté le: Dim 08 Jan 2006 3:22 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:45 am; édité 1 fois
Carmen
Senator

MessagePosté le: Dim 08 Jan 2006 3:33 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Obelix a écrit:
Parca tocmai ce te-ai retras in pustnicie, ca si avva Vasile... Rolling Eyes

Rolling Eyes
Neah...O fi fost numa in pelerinaj la Santiago de Compostella...
Ce te faci daca se intoarce mai ...puuura ca niciodata? Mr. Green
Livia
patrician

MessagePosté le: Dim 08 Jan 2006 6:56 pm    Sujet du message: Répondre en citant

irina123 a écrit:
Alexandru a écrit:
irina123 a écrit:
[...]
Eu acum am luat LUPA [...]

Esti sigura ca nu ai facut un typo?

bine mai era daca luai si tu o lupa inainte sa produci ........... (ce pacat ca nu vezi) macar daca ai repara(dar daca nu vezi ca e stricat ceva...nu am ce face....)

asta e tot ce ai de spus? Shocked

Pai, ti-a spus clar pe un alt thread:

Alexandru a écrit:
Cît despre efectul pe care îl produci, în ce ma priveste, dupa iritare nu mai resimt decît plictiseala.

Vrei sa-ti repete la infinit ..."I'm so sick of you !" ? Shocked

Asa cum il cunosc de pe un alt forum, Alexandru are preocupari mult mai serioase in weekend. Uite acum, de exemplu, vine un miros placut de lasagna din bucataria lui. Wink Laughing
irina123
Invité

MessagePosté le: Dim 08 Jan 2006 8:44 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:46 am; édité 1 fois
Livia
patrician

MessagePosté le: Dim 08 Jan 2006 9:02 pm    Sujet du message: Répondre en citant

irina123 a écrit:
nici la provocari nu-mi mai arde sa raspund.

I AM DEAD. (in caz ca inca nu ai vazut).SOMEBODY KILLED ME ...... (nu conteaza de ce... nici cum ..... ).

ma gandeam ca ii pasa cuiva de ...................aici poti scrie ce vrei, si asa ce mai conteaza una...in plus..... Wink Wink

N-o lua asa in tragic ! Tu chiar nu mai stii de gluma, de cand ai intrat in "saptamana chioara" ? Wink

Dernière édition par Livia le Dim 08 Jan 2006 9:29 pm; édité 2 fois
irina123
Invité

MessagePosté le: Dim 08 Jan 2006 9:22 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Livia
patrician

MessagePosté le: Dim 08 Jan 2006 10:15 pm    Sujet du message: Répondre en citant

irina123 a écrit:
Livia a écrit:
irina123 a écrit:

I AM DEAD. (in caz ca inca nu ai vazut).SOMEBODY KILLED ME ...... (nu conteaza de ce... nici cum ..... ).

ma gandeam ca ii pasa cuiva de ...................aici poti scrie ce vrei, si asa ce mai conteaza una...in plus..... Wink Wink

N-o lua asa in tragic ! Tu chiar nu mai stii de gluma, de cand ai intrat in "saptamana chioara" ? Wink

in caz ca nu stiai eu is KILLED mai de mult de a fi intrat in "saptaman chioara".

Si in tragic nu am luat-o eu. Tragedia este ca nu s-a vazut ca eu muream. Apropo daca pe cineva va face intr-adevar disparitia mea prin TACERE, am sa o fac cu placere .... numai ca era mai simplu sa mi se spuna.
Prefer de o mie de ori sa fiu atacata eu, NU SI CEI(sau ceea) PE CARE II (le) IUBESC.

P.S. apropo de postarile lui alex pe care le citai.
Eu scriu multe pe forume. Asta nu inseamna ca si cred in realitate ce scriu.
Iar daca am provocat cuiva vreo durere imi cer scuze.

Acum ma duc sa mor.

Sau nici sa mor nu mai am voie?

Este foarte periculos sa traiesti. Cine traieste moare

Irina, pretty ballerina, mai ai multe glumitze din astea in program ? Wink
Fii si tu macar o data cucoana serioasa, asa ca... Anna Karenina ! Laughing
irina123
Invité

MessagePosté le: Dim 08 Jan 2006 10:34 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Carmen
Senator

MessagePosté le: Dim 08 Jan 2006 10:37 pm    Sujet du message: Répondre en citant

irina123 a écrit:
Livia a écrit:
irina123 a écrit:

in caz ca nu stiai eu is KILLED mai de mult de a fi intrat in "saptaman chioara".

Si in tragic nu am luat-o eu. Tragedia este ca nu s-a vazut ca eu muream. Apropo daca pe cineva va face intr-adevar disparitia mea prin TACERE, am sa o fac cu placere .... numai ca era mai simplu sa mi se spuna.
Prefer de o mie de ori sa fiu atacata eu, NU SI CEI(sau ceea) PE CARE II (le) IUBESC.

P.S. apropo de postarile lui alex pe care le citai.
Eu scriu multe pe forume. Asta nu inseamna ca si cred in realitate ce scriu.

Acum ma duc sa mor.

Este foarte periculos sa traiesti. Cine traieste moare

Citation:
Acum ma duc sa mor.

Io vreau poze, pleaaaase... Laughing

Citation:

Nu ai voie, ai dreptul Wink ...Si stii tu...domne, atita timp cit te face fericita... Laughing Laughing

Citation:

Da` de ce? Mr. Green
Livia
patrician

MessagePosté le: Lun 09 Jan 2006 6:37 am    Sujet du message: Répondre en citant

irina123 a écrit:
si aici se incheie si luptele Irinei.

http://rapidshare.de/files/10673755/Lucia_Mendez-Se_acabo.mp3.html

Va pupacesc pe toti.

Multumesc pt toate jocurile oferite.

Am sa continui sa-i citesc in TACERE pe cei de-i iubesc sau ii respect.

Ramaneti cu bine.

Se incheie luptele si-ncep "serialele latino" ? Rolling Eyes

Citeste-ma sanatoasa si nu uita: ca a gresi e omeneste, dar a persista in greseli pe tzspemii de forumuri e... "diabolique" ! Wink Laughing

Si ca sa ne despartim amiabil, te las s-asculti un duet de exceptie, Nana Mouskouri si Julio Iglesias,
Sé que volverás
karina
patrician

MessagePosté le: Lun 09 Jan 2006 9:44 am    Sujet du message: Répondre en citant

irina123 a écrit:

mai karino, tu chiar ai luat textual ce scrie acolo???? Rolling Eyes:rotfl tu nu trebuie sa intelegi ca e vorba de cu totul altceva si altcineva si ca cineva care nu sunt barbatii multumesc ironic cuiva care nu sunt femeile de fapt????(asa era in ALTCEVA interpretarea mea )

bai era o parodie pentru anume cineva ...ceva de genul bat saua ca sa priceapa CAPUL.

E GRELE KARINO, ITI SPUN EU. Eu am traducerea motamo cat si interpretarea personajelor...incearca sa inlocuieste in mod virtual cu forumele si userii in povestea din melodie si daca nici atunci nu intelegi atunci te las sa te ofilesti.

Repet..dedicatia NU ERA PENTRU TINE, KARINA.

Aaaa, gata, acum am priceput. Deci de fapt tu ii multumesti lui alex pt ca exista, chit ca din cauza lui ti-ai pierdut linistea si somnul Mr. Green

Probabil ca textierul cintecului ar fi extrem de surprins de interpretarea ta, dar asta numai din cauza ca nu te cunoaste Laughing Laughing
karina
patrician

MessagePosté le: Lun 09 Jan 2006 9:46 am    Sujet du message: Répondre en citant

Livia a écrit:
irina123 a écrit:
Ramaneti cu bine.

Sé que volverás

Pusche pe limba Rolling Eyes
Livia
patrician

MessagePosté le: Lun 09 Jan 2006 11:09 pm    Sujet du message: Répondre en citant

karina a écrit:
Livia a écrit:
irina123 a écrit:
Ramaneti cu bine.

Sé que volverás

Pusche pe limba Rolling Eyes

Shoricelule, nu te lasa indusa in eroare de mirosul "calupului de queso" ! Wink
Melodia era de ascultat doar asa... de amorul artei hispanice, nu si de interpretat virtual cu plebei, patricieni si mama lor de... gladiatori "insensibilosi" ! Laughing Laughing
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> Luptele Irinei Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4, 5, 6  Suivante
Page 5 sur 6

Sauter vers: