Senatus Populusque Virtualus Index du Forum
Senatus Populusque Virtualus
Republica Virtuala

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs   S'enregistrerS'enregistrer 
 ProfilProfil   Se connecter pour vérifier ses messages privésSe connecter pour vérifier ses messages privés   ConnexionConnexion 
:up
Aller à la page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Suivante  
Voir le sujet précédent .::. Voir le sujet suivant  
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> Luptele Irinei
Auteur Message
irina123
Invité

MessagePosté le: Ven 30 Déc 2005 3:41 am    Sujet du message: :up Répondre en citant

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:41 am; édité 2 fois
cacato porcu'
plebeu

MessagePosté le: Ven 30 Déc 2005 9:49 am    Sujet du message: Re: "draga" mnele admin - DEDICATIE SPECIALA Répondre en citant

irina123 a écrit:
Acum ca am primit niste lamuriri extra am libertatea de a-mi baga pula virtuala de a da muie cat cuprinde unei persoane ce a reusit performanta sa intre in viata mea in locul jicolinei.

Asa ca mnele admin Alexandru toate de mai sus iti sunt dedicate MARIEI SALE CEZARUL= ALEXANDRU.

P.S. pentru cei care au nelamuriri si care sperau sa vada cum kaloogarul ma dezamageste, specific ca kaloogarul nu intra in aceasta categorie, deci nu avea cum sa ma dezamageasca. DEDICATIA ESTE EXCLUSIVA PENTRU ALEXANDRU (ADMINUL PULII SI A KAKATULUI).

cu tot kakatul din jurul tau ti-a fost extrem de greu sa identifici oamenii care nu au merita cacatul tau.

Asa ca acum ramai in kakatul tau zilnic.Am sa mai vin din cand in cand daca imi aduc aminte sa-ti mai dau cate o muie si niste kakat ca sa nu-mi duci lipsa.(in caz ca nu ma banezi de tot).
Oricum daca ma banezi ca asa vrea muschiul tau eu nu pierd nimic.

In cazul in care nu ai realizat inca aducand la gradul de plebeu niste patricieni care nu erau clone ale mele, ti-ai dat singur in cap, ai pus republica intr-o lumina proasta.
Ba mai mult te-ai luat de un user care era pasnic, care nu era agresiv, avea mai mult bun simt decat are irina123 cu tot forumul la un loc, stia ce e aia respect, ceea ce eu nu am cand intalnesc niste cretini asa ca tine.
Luandu-i dreptul la vot, si scotandu-l din alegeri implicit ti-ai dat boule singur in cap, ai pus republica intr-o lumina asa cum nici telegrafu nu a reusit cu forumul sau banandu-ma.
Stu ca marea majoritate cred ca toate erau clonele mele, gresit. Or sa-si dea seama cu timpul cine esti in realitate alexandru. UN BIET CRETIN ATAT DE PROST SI CHIOR, IMBECIL.

SA MOR EU CA AS VREA SA AM PUTEREA TA DE CONVINGERE SI SA FRAIERESC PROSTII ASA CUM FACI TU.(scuze pentru cei ce au fost dusi de nas de alexandru si i-am facut prosti, dar asta e , mingea e la el, si nu am cum proba, in plus respect intimitatea unei anumite parti din prietenii mei).

Esti de toata jena...
Obelix
patrician

MessagePosté le: Ven 30 Déc 2005 10:34 am    Sujet du message: Re: "draga" mnele admin - DEDICATIE SPECIALA Répondre en citant

irina123 a écrit:
Acum ca am primit niste lamuriri extra am libertatea de a-mi baga pula virtuala de a da muie cat cuprinde unei persoane ce a reusit performanta sa intre in viata mea in locul jicolinei.

Asa ca mnele admin Alexandru toate de mai sus iti sunt dedicate MARIEI SALE CEZARUL= ALEXANDRU.

P.S. pentru cei care au nelamuriri si care sperau sa vada cum kaloogarul ma dezamageste, specific ca kaloogarul nu intra in aceasta categorie, deci nu avea cum sa ma dezamageasca. DEDICATIA ESTE EXCLUSIVA PENTRU ALEXANDRU (ADMINUL PULII SI A KAKATULUI).

cu tot kakatul din jurul tau ti-a fost extrem de greu sa identifici oamenii care nu au merita cacatul tau.

Asa ca acum ramai in kakatul tau zilnic.Am sa mai vin din cand in cand daca imi aduc aminte sa-ti mai dau cate o muie si niste kakat ca sa nu-mi duci lipsa.(in caz ca nu ma banezi de tot).

In cazul in care nu ai realizat inca aducand la gradul de plebeu niste patricieni care nu erau clone ale mele, ti-ai dat singur in cap, ai pus republica intr-o lumina proasta.
Ba mai mult te-ai luat de un user care era pasnic, care nu era agresiv, avea mai mult bun simt decat are irina123 cu tot forumul la un loc, stia ce e aia respect, ceea ce eu nu am cand intalnesc niste cretini asa ca tine.
Luandu-i dreptul la vot, si scotandu-l din alegeri implicit ti-ai dat boule singur in cap, ai pus republica intr-o lumina asa cum nici telegrafu nu a reusit cu forumul sau banandu-ma.
Stu ca marea majoritate cred ca toate erau clonele mele, gresit. Or sa-si dea seama cu timpul cine esti in realitate alexandru. UN BIET CRETIN ATAT DE PROST SI CHIOR, IMBECIL.

SA MOR EU CA AS VREA SA AM PUTEREA TA DE CONVINGERE SI SA FRAIERESC PROSTII ASA CUM FACI TU.(scuze pentru cei ce au fost dusi de nas de alexandru si i-am facut prosti, dar asta e , mingea e la el, si nu am cum proba, in plus respect intimitatea unei anumite parti din prietenii mei).

*
Asta ca si curva care dupa ce a luat banii, se duce sa puna plangere pa politie ca a fost violata... Mr. Green
Cu ce fraiereste prostii Alexandru, bah japita proasta, dupa stiinta mea nu si-a facut nici o clona (sau, cel putin nici una care sa raspunda complezant la afirmatia identitatii principale...), nu incearca sa faca nici un network de pacalit papagalii rusi, pana una-alta el nu face decat sa-si piarda timpul si nervii cu toape ca tine... Evil or Very Mad
Inchei urandu-ti, ca si Rejina Angliei, un ANNUS ORIBILIS 2006 Rolling Eyes
(si un anus nou, daca vei avea nevoie dupa postele virtuale la care esti supusa zilnic...)
Carmen
Senator

MessagePosté le: Dim 01 Jan 2006 5:51 pm    Sujet du message: Re: "draga" mnele admin - DEDICATIE SPECIALA Répondre en citant

irina123 a écrit:

Citation:
TU ESTI PE TARLAUA TA INTR-O DICTATURA SI PANA DUPA ALEGERI FACI CUM SPUI TU;

Corect...Chiar tu ai spus-o si de aceea nu vaz motivele pentru care te-a dezamagit Alec. Mai ales ca stiai cam cum o sa fie.

Citation:
Dar voi chiar sperati sa aveti democratie aci, nu zau?
Fete pline de sperante.
Uite eu nu sunt dezamagita. Stiam deja ca o sa se intample asa. Si mai stiu multe cam cum o sa fie, dar tac.
Nu stiu de ce aveti impresia voi ca in democratie nu ti se poate pune pumnul in gura? Si nu stiu de unde credeti voi ca aici ar putea fi altfel?

Bon, io inca mai sper...
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé
irina123
Invité

MessagePosté le: Dim 01 Jan 2006 9:52 pm    Sujet du message: Re: "draga" mnele admin - DEDICATIE SPECIALA Répondre en citant

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:40 am; édité 1 fois
Obelix
patrician

MessagePosté le: Lun 02 Jan 2006 5:42 am    Sujet du message: Re: "draga" mnele admin - DEDICATIE SPECIALA Répondre en citant

irina123 a écrit:

spera fata mosului.
speranta nu moare niciodata. Wink

*
Esti dovada vie ca si prostia tot fara moarte este... Rolling Eyes

Dernière édition par Obelix le Lun 02 Jan 2006 8:55 am; édité 1 fois
Carmen
Senator

MessagePosté le: Lun 02 Jan 2006 8:42 am    Sujet du message: Re: "draga" mnele admin - DEDICATIE SPECIALA Répondre en citant

irina123 a écrit:
Carmen a écrit:

Corect...Chiar tu ai spus-o si de aceea nu vaz motivele pentru care te-a dezamagit Alec. Mai ales ca stiai cam cum o sa fie.

no, ca nu-s dezamagita.
Alexandru chiar mi-a atins asteptarile si mi le-a si depasit.
Carmen a écrit:

Citation:
Dar voi chiar sperati sa aveti democratie aci, nu zau?
Fete pline de sperante.
Uite eu nu sunt dezamagita. Stiam deja ca o sa se intample asa. Si mai stiu multe cam cum o sa fie, dar tac.
Nu stiu de ce aveti impresia voi ca in democratie nu ti se poate pune pumnul in gura? Si nu stiu de unde credeti voi ca aici ar putea fi altfel?

Bon, io inca mai sper...

spera fata mosului.
speranta nu moare niciodata. Wink

Citation:
"batranii spun ca apa trece, si ii spuyn ca pietrele raman, dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru glob batran
ca piatra orisicat de tare se macina si trece stand iar peste trista-i macinare doar apele raman"

fata babei, io pietrele realmente pretioase incerc, macar, sa le pastrez in puf si matase, imitatiile, mai de calitate sau nu, sint uzuale si e normal sa se mai ciobeasca ciocnindu-se de cite o...usa.
altfel spus, cind ai o icoana originala de valoare inestimabila si o copie a ei, copia o pui la vedere, pe perete, pe cea valoroasa incerci sa o pastrezi cu sfintzenie, ca pe ochii din cap.
daaar, cind cineva detine numai originalul, atunci are 2 alternative:
-ori il afiseaza la vedere si admite ca intr-un fel sau altul s-ar putea uza
-ori il pastreaza cu grija si-l scoate din seif numai cind simte nevoia

dar asta ramine numai la latitudinea posesorului.
irina123
Invité

MessagePosté le: Lun 02 Jan 2006 5:32 pm    Sujet du message: ................ Répondre en citant

Dernière édition par irina123 le Mer 11 Jan 2006 3:41 am; édité 1 fois
Obelix
patrician

MessagePosté le: Lun 02 Jan 2006 5:47 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Carmen draguta, daca ai inteles ceva din polologhie, da-ne si noua de stire... Rolling Eyes
Caci tare mi se pare ca principiul Irinologic este "daca nu ai raspuns logic, sau daca acesta nu te avantajeaza, baga o mica diversiune si zi-i prima tampenie care-ti trece prin neuron, numai sa ai ultima replica, si continua de cate ori e nevoie, pana cand persoana respectiva paraseste terenul dezgustata... Evil or Very Mad
Carmen
Senator

MessagePosté le: Mar 03 Jan 2006 4:39 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Obelix a écrit:
Carmen draguta, daca ai inteles ceva din polologhie, da-ne si noua de stire... Rolling Eyes
Caci tare mi se pare ca principiul Irinologic este "daca nu ai raspuns logic, sau daca acesta nu te avantajeaza, baga o mica diversiune si zi-i prima tampenie care-ti trece prin neuron, numai sa ai ultima replica, si continua de cate ori e nevoie, pana cand persoana respectiva paraseste terenul dezgustata... Evil or Very Mad

Noah, mie raspunsul Irinei imi suna logic penca, intr-adevar, am avut ocazia sa vorbesc cu ea...Si oricit ti s-ar parea de incredibil, Irina are si partile ei bune( fetitza ei, de ex., este un copil superb)... Si ca are si capacitatea de a discuta pe o multime de alte teme, mi-a dovedit-o inca de pe Telegraful. Io nu-s dezgustata, domne...poate numa atunci cind ma musc de limba... Laughing
Carmen
Senator

MessagePosté le: Mar 03 Jan 2006 4:42 pm    Sujet du message: Re: "draga" mnele admin - DEDICATIE SPECIALA Répondre en citant

irina123 a écrit:
Carmen a écrit:

fata babei, io pietrele realmente pretioase incerc, macar, sa le pastrez in puf si matase, imitatiile, mai de calitate sau nu, sint uzuale si e normal sa se mai ciobeasca ciocnindu-se de cite o...usa.
altfel spus, cind ai o icoana originala de valoare inestimabila si o copie a ei, copia o pui la vedere, pe perete, pe cea valoroasa incerci sa o pastrezi cu sfintzenie, ca pe ochii din cap.
daaar, cind cineva detine numai originalul, atunci are 2 alternative:
-ori il afiseaza la vedere si admite ca intr-un fel sau altul s-ar putea uza
-ori il pastreaza cu grija si-l scoate din seif numai cind simte nevoia

dar asta ramine numai la latitudinea posesorului.

ioi carmen, vad ca necesiti o explicatie publica identica cu cea privata.
Draga mea uite cum vine ideea, eu ti-am trimis o felicitare zic eu cuminte chiar draguta si ca urmare de pe 31 dec 2005 pana pe 2 ian 2006 ai tot venit pe messanger din curiozitate. Din pacate nu te-am satisfacut.
Ai spus ca sunt o pacoste, un nimeni, ca personajul virtual ales de mine nu te satisface, spuneai ca o sa te rezumi la altii...si ghici cui adresezi mesajul imediat dupa aceasta discutie in particular: ACELEASI PERSOANE CARE NU TE SATISFACE SI CA IN LOC SA TE REZUMI LA ALTII, vorbesti cu un nimeni.
Draga mea esti masochista rau.Cine e PACOSTEA ACUM?
Eu ti-am oferit sansa de a avea tacere din partea mea si ca atare acesta va fi ultimul meu mesaj virtual pe acest forum pentru tine.
Nu te injur si nici nu te trimit nicaieri, prefer sa raman la parerea mea initiala.

AMUZARE GRABNICA draga mea si remember:

"mi-a zis cineva drag...ca ar da 25 de minute de ...kkt virtual pe 5 minute de ...real".

Bafta.

Irina, chiar daca o sa vorbesc singura, nu-i bai...Ete, am LIBERTATEA de a alege ceea ce ma face fericita si daca n-o sa-ti convina ceea ce scriu, ai tot dreptul sa ma injuri...poti sa ma si trimiti unde vrei, e un forum liber si scriu ce VREA pstelutze mea. Pardon, pula mea...ca parca nu intzelegeai cuvintul... Nah, ca sa vezi, intr-adevar, ce-i o pacoste...
BTW...Cind dreaq tzi-am zis io ca esti o pacoste, dragutzo?
Shocked
Obelix
patrician

MessagePosté le: Mar 03 Jan 2006 4:49 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Carmen a écrit:
Obelix a écrit:

Noah, mie raspunsul Irinei imi suna logic penca, intr-adevar, am avut ocazia sa vorbesc cu ea...Si oricit ti s-ar parea de incredibil, Irina are si partile ei bune( fetitza ei, de ex., este un copil superb)... Si ca are si capacitatea de a discuta pe o multime de alte teme, mi-a dovedit-o inca de pe Telegraful. Io nu-s dezgustata, domne...poate numa atunci cind ma musc de limba... Laughing

*
Dupa ce s-a dat si redat in petec cu gratie piramidala demna de o cauza mai putin mercantila, WHO CARES in ce parti e buna si in ce parti e rea Rolling Eyes
IMHO singua Irina buna este una impaiata si pusa in borcanul cu formol "Antipa Style" Rolling Eyes
Carmen
Senator

MessagePosté le: Mar 03 Jan 2006 4:55 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Obelix a écrit:
Carmen a écrit:
Obelix a écrit:

*
Dupa ce s-a dat si redat in petec cu gratie piramidala demna de o cauza mai putin mercantila, WHO CARES in ce parti e buna si in ce parti e rea Rolling Eyes
IMHO singua Irina buna este una impaiata si pusa in borcanul cu formol "Antipa Style" Rolling Eyes

Ete pula! Mie mi se rupe de piramida ei, draga! Ia gindeste-te, cum ar fi sa vad io numai obeliscul tau? Rolling Eyes S-a dat in petec, da ` cine nu se da? Chestia ii ca nu s-a dat numa in petec...C`mon, sa fim fair!
Obelix
patrician

MessagePosté le: Mar 03 Jan 2006 5:26 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Poate ca si eu am idei putine, dar fixe, dar mie personajele de femei agresive si barbatoase, "care le stiu pe toate si au dreptate intotdeauna" nu imi spun nimic... Crying or Very sad
Sau cel putin imi provoaca mila si tristete (nu e insa cazul aici...) Crying or Very sad
In acelasi timp, daca nu esti de acord cu unele afirmatii ale mele, poti insa sa fi sigura ca "tampitul asta crede, dar e sincer in prostia lui", ceea ce nu e cazul "la altii" cu apucaturi comerciale demne de o secta neo-protestanta... De la aia vei auzi intotdeauna ceea ce doresti TU sa ti se spuna (daca esti solvabila, cel putin...)
Carmen
Senator

MessagePosté le: Mar 03 Jan 2006 6:38 pm    Sujet du message: Répondre en citant

Obelix a écrit:
Poate ca si eu am idei putine, dar fixe, dar mie personajele de femei agresive si barbatoase, "care le stiu pe toate si au dreptate intotdeauna" nu imi spun nimic... Crying or Very sad
Sau cel putin imi provoaca mila si tristete (nu e insa cazul aici...) Crying or Very sad
In acelasi timp, daca nu esti de acord cu unele afirmatii ale mele, poti insa sa fi sigura ca "tampitul asta crede, dar e sincer in prostia lui", ceea ce nu e cazul "la altii" cu apucaturi comerciale demne de o secta neo-protestanta... De la aia vei auzi intotdeauna ceea ce doresti TU sa ti se spuna (daca esti solvabila, cel putin...)

Rolling Eyes
Da-mi un exemplu de femeie agresiva si barbatoasa, please...
Ce forum est verrouillé, vous ne pouvez pas poster, ni répondre, ni éditer les sujets.   Ce sujet est verrouillé, vous ne pouvez pas éditer les messages ou faire de réponses. Senatus Populusque Virtualus Index du Forum >>> Luptele Irinei Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Aller à la page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Suivante
Page 1 sur 6

Sauter vers: